Sabiedriskā transporta papildreisi Dziesmu un deju svētku pasākumiem 7. jūlijā

Lai nodrošinātu pasažieriem un dalībniekiem ērtu nokļūšanu uz Daugavas stadionu un no tā, piektdien, 7. jūlijā tiks organizēts speciāls trolejbusa maršruts "Centrālā stacija – Daugavas stadions". Tāpat sabiedriskais transports no pilsētas centra uz lielākajām pilsētas apkaimēm kursēs līdz plkst. 2 naktī, informēja ‘Rīgas satiksmes" pārstāvji.

Papildreisi būs arī uz un no Mežaparka estrādes, kur notiks koru mēģinājums. 

Uz Daugavas stadionu

Daugavas stadionā piektdien, 7. jūlijā, notiks divi deju lieluzvedumi "Mūžīgais dzinējs". Lieluzvedumu sākums plkst. 12 un plkst. 22. Atbilstoši minētajiem laikiem arī tiks organizēti papildreisi.

Lai tiktu uz dienas koncertu, 5. maršruta trolejbuss no P. Stradiņa slimnīcas galapunkta no plkst. 9 kursēs ik pēc 9–10 minūtēm, 11. maršruta trolejbuss no abiem galapunktiem – ik 10–11 minūtes, bet 22. maršruta trolejbuss no Centrālās stacijas galapunkta – ik pēc 5–6 minūtēm.  

Tiks organizēts speciālais trolejbusa maršruts Centrālā stacija – Daugavas stadions (J. Asara ielas un Pērnavas ielas krustojums). Maršruts no plkst. 9 sāks pārvadāt pasažierus ar 7–12 minūšu intervālu no Centrālās stacijas pieturvietas, kurā apstājas 11., 18., 23.trolejbusa maršruti, tālāk pa Marijas ielu, A. Čaka ielu, Stabu ielu, Avotu ielu un J. Asara ielu.

6. maršruta autobuss no Abrenes ielas galapunkta no plkst. 9.19 kursēs ik  9–12 minūtes.

52. maršruta autobuss no Abrenes ielas no plkst. 9.20 līdz koncerta sākumam kursēs ar kustības intervālu 5–10 minūtes. Šis autobuss posmā no Abrenes ielas līdz A. Deglava ielas rotācijas aplim pārklājas ar 51. autobusa maršrutu, tādēļ var izmantot abus, kā arī to atiešanas laiki ir savstarpēji koordinēti.

Pēc koncerta visos minētajos maršrutos tiks organizēti papildreisi, lai visi apmeklētāji un dalībnieki no Daugavas stadiona varētu doties mājup.

Savukārt uz vakara koncertu 5. maršruta trolejbuss no P. Stradiņa slimnīcas galapunkta no plkst. 18.55 kursēs ik 9–10 minūtes, 11. maršruta trolejbuss no abiem galapunktiem no plkst. 19 kursēs ik 10–11 minūtes, bet 22. maršruta trolejbuss no Centrālās stacijas galapunkta no plkst. 19 kursēs ik 5–6 minūtes.

Speciālais trolejbusa maršruts 

Tiks organizēts speciālais trolejbusa maršruts Centrālā stacija – Daugavas stadions (J. Asara ielas un Pērnavas ielas krustojums). Maršruts no plkst. 19 sāks pārvadāt pasažierus ar 7–12 minūšu intervālu no Centrālās stacijas pieturvietas, kurā apstājas 11., 18., 23. trolejbusa maršruti, tālāk pa Marijas ielu, A. Čaka ielu, Stabu ielu, Avotu ielu un J. Asara ielu.

Specmaršruts trolejbuss uz Daugavas stadionu 6. 7. 8.jūlijs-1
Specmaršruts trolejbuss uz Daugavas stadionu 6. 7. 8.jūlijs-1

6. maršruta autobuss no Abrenes ielas galapunkta no plkst. 19 kursēs ik 9–12 minūtes.

52. maršruta autobuss no Abrenes ielas no plkst. 19 līdz koncerta sākumam kursēs ik 5–10 minūtes. 

Sabiedriskais transports kursēs līdz plkst. 2 naktī

Lai nodrošinātu svētku dalībnieku un apmeklētāju nokļūšanu mājās, sabiedriskā transporta kustība no centra uz lielākajām pilsētas apkaimēm tiks nodrošināta līdz aptuveni plkst. 2 no pilsētas centra sekojošos maršrutos:

1., 5., 7., 10., 11.tramvaja maršrutā;

4., 9., 14., 15., 17., 18., 22., 27.trolejbusa maršrutā;

3., 11., 18., apvienotajā 12., 23. un 26. (pa Akmens tiltu), 24., 25., 37., 50., 51., 53. autobusa maršrutā.

Uz Mežaparka Lielo estrādi

7. jūlijā Mežaparka lielajā estrādē notiks koru mēģinājums, tāpēc  tiks organizēti papildreisi:

11. tramvaja maršrutā no Ausekļa ielas galapunkta plkst. 8.20 papildus esošajiem reisiem tiks norīkoti papildus reisi, kas kopā nodrošinās kustības intervālu 6–8 minūtes.

No Pļavniekiem, Purvciema tiks būtiski uzlabota 48. autobusa kustība, kur no plkst. 8.19 papildus esošajiem reisiem tiks norīkoti papildus reisi, kas kursēs ik 8–12 minūtes.

Vakarā pēc mēģinājuma beigām būs papildreisi gan 11. tramvaja, gan  48. autobusa maršrutā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti