Festivāla «Lampa» apmeklētājiem būs pieejami vilcienu papildreisi

Sarunu festivāla "Lampa" apmeklētājiem būs pieejami trīs papildu AS "Pasažieru vilciens" reisi 9., 10. un 11. jūnijā, informēja "Pasažieru vilciens". 

Viens papildreiss ir virzienā no Rīgas uz Cēsīm, bet divi – no Cēsīm uz Rīgu. Vilciens no Rīgas uz Cēsīm aties 10. jūnijā pulksten 8.44.

Savukārt no Cēsīm uz Rīgu vilciens kursēs 9. jūnijā pulksten 22.30, bet naktī no 10. uz 11. jūniju vilciens aties pulksten 00.01.

Piektdien, 9. jūnijā, vilciens Nr.874 Rīga–Valga, kas no Rīgas atiet pulksten 10.46, kursēs pagarinātā jeb sešu vagonu sastāvā. 

"Lampā" notiks vairāk nekā 300 pasākumu, šogad festivālā būs iespējams ne tikai trenēties sarunāšanās mākslā, bet arī izvingrināt prātu interaktīvajās spēlēs, ierakstīt podkāstus, iekāpt skolēna un tiesneša "kurpēs", aiziet uz randiņu ar Saeimas deputātu un pat teikt savu prezidenta inaugurācijas runu. Ieeja festivālā ir bez maksas.

KONTEKSTS: 

Sarunu festivāls "Lampa" Cēsīs notiks 9. un 10. jūnijā, daļu no festivāla diskusijām būs iespējams vērot arī tiešsaistē festivāla mājaslapā, kā arī daļai pasākumu tiks nodrošināts tulkojums zīmju valodā un teksta reāllaika transkripcija. 

Iepazīties ar pilnu festivāla programmu iespējams šeit, kā arī mobilajā lietotnē, kas bez maksas pieejama "Google Play" vai "App Store". Sastādīt savu festivāla programmu būs iespējams gan festivāla mājaslapā, gan mobilajā lietotnē, izmantojot rīku "Mana programma".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti