«Norvik Banka» maina nosaukumu uz «PNB Banka»

No piektdienas, 9. novembra, “Norvik Bankas” grupa maina nosaukumu uz “PNB Banka”, informēja “PNB Banka” komunikācijas vadītāja Vineta Vilistere-Lāce.

Banka turpinās nodrošināt visus līdzšinējos pakalpojumus, bankas klientiem visi līdzšinējie līgumi un vienošanās, kas noslēgtas ar AS “Norvik Banka”, paliek spēkā, un arī ikdienas saskarsme ar banku turpināsies plašajā filiāļu tīklā visā Latvijā. Klientiem nekas nav jādara. Bankas darbība noritēs kā ierasts.

“PNB Banka” valdes priekšsēdētājs Olivers Bramvels norādīja, ka banka strādāja, lai  stiprinātu savas pozīcijas Latvijas tirgū, un  bankas nosaukuma maiņa ir nākamais attīstības solis.

Jau vairāk nekā gadu bankas prioritāte ir īpašs fokuss uz senioru finanšu vajadzībām un paradumiem. Izveidoti ne tikai speciāli senioru segmentam piemēroti jauni bankas produkti, kā, piemēram, bankas konts senioriem, pēctecības konts, lētākie komunālie maksājumi u.c., bet arī ieviesta senioru nodarbinātības programma.

Ar piektdienu tiek piedāvāts arī īpašs risinājums pabalstu saņemšanai maznodrošinātajiem.

“Mēs esam banka cilvēkiem, tāpēc arī nosaukumu vienlaikus ne tikai saīsinām, bet arī paplašinām - pievienojam vērtību – cilvēks. Burts “P” jaunajā nosaukumā aizgūts no vārda “People” jeb “cilvēki”. Līdz ar to bankas jaunais nosaukums ''PNB Banka'' ietver vienu no mūsu līdzšinējās darbības pamatvērtībām – cilvēku un cilvēcīgas attiecības. Līdz ar nosaukuma maiņu mēs apliecinām savu pieejamību ikvienam, kam ir svarīgi saņemt izdevīgākos un savām vajadzībām atbilstošākos finanšu pakalpojumus,“ uzsvēra Bramvels.

“Norvik Bankas” nosaukuma maiņa uz ''PNB Banka'' notiks pakāpeniski. Jaunā nosaukuma ieviešana pilnībā vairāk nekā 40 filiālēs visā Latvijā tiks īstenota ilgākā termiņā.

 “PNB Banka” ir vietējā banka ar 26 gadu pieredzi, un tā ir viena no desmit lielākajām bankām Latvijā pēc aktīvu apjoma. Bankā ir teju 600 darbinieki un aptuveni 100 tūkstoši klientu. 

Saistītie raksti
1 komentārs
Anonīms lietotājs 22275
Izskatās pēc DNB nosaukuma parodijas
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Interesanti