Grobiņā siltumenerģijas tarifs no 1. novembra būs par 0,9% lielāks

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi jaunus SIA "Grobiņas namserviss" siltumenerģijas tarifus. No šā gada 1. novembra siltumenerģijas tarifs Grobiņā būs par 0,9% lielāks – 61,04 eiro/MWh (bez PVN), informēja SPRK.

Siltumenerģijas tarifs Grobiņā ir pieaudzis kurināmā izmaksu dēļ. SIA "Grobiņas namserviss" siltumenerģijas ražošanā izmanto dažādu kurināmo – gan šķeldu un granulas, gan dabasgāzi.

SIA "Grobiņas namserviss" siltumenerģijas ražošanas procesā ražo arī elektroenerģiju, ko pārdod gan brīvajā elektroenerģijas tirgū, gan obligātā iepirkuma (OI) ietvaros. Dabasgāzes cenas pieauguma dēļ, kā arī elektroenerģijas cenai pieaugot tirgū, komersantam ir pieauguši ieņēmumi par pārdoto elektroenerģiju. Pateicoties šiem ieņēmumiem, SIA "Grobiņas namserviss" ir iespēja samazināt uz siltumenerģijas tarifiem attiecināmās izmaksas, proti, samazināt kurināmā cenu pieauguma ietekmi uz siltumenerģijas tarifu, skaidroja SPRK.  

Piedāvāto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu aprēķinu un pamatojumu SIA "Grobiņas namserviss" iesniedzis SPRK šā gada 22. septembrī. SPRK, izvērtējot komersanta iesniegto pamatojumu, secināja, ka piedāvātais tarifs ir pamatots un atbilstoši metodikai.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt