Baltijas valstu galvaspilsētās turpina kāpt benzīna cenas

Gan Rīgā, gan Viļņā, gan Tallinā pagājušajā darba nedēļā turpinājās benzīna cenu kāpums, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Dārgākais benzīns šajā nedēļā pēc cenu pieauguma bija nopērkams Tallinā, seko Rīga, bet zemākā benzīna cena bija Viļņā. Tāpat Tallinā bija augstākā cena dīzeļdegvielai, bet zemākā tā bija Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijās aizvadītajā darba nedēļā 95.markas benzīna cena ir palielinājusies par 0,8% - līdz 1,272 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena nav mainījusies un bija 1,182 eiro par litru.

Viļņā 95.markas benzīna cena "Circle K" degvielas uzpildes stacijās bija 1,223 eiro par litru, kas ir par 0,7% vairāk nekā iepriekšējā piektdienā. Dīzeļdegvielas cena šonedēļ augusi par 1,3% un bija 1,148 eiro par litru.

Vienlaikus Tallinā 95.markas benzīna cena palielinājusies par 1,4% - līdz 1,274 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena sarukusi par 0,2% - līdz 1,274 eiro.

Autogāzes cena šajā nedēļā nav mainījusies ne Viļņā, ne Tallinā un bija attiecīgi 0,56 un 0,649 eiro par litru. Taču Rīgā tā ir augusi par 3,7%, sasniedzot 0,565 eiro par litru. Autogāzes cena Rīgā nebija mainījusies kopš pagājušā gada septembra.

 
Saistītie raksti
3 komentāri
Ivars Ivariņš
Un kamdēõļ,tad kaimiņzemēs degvielas uzpildes stacijās Cirkle K ir lētāka degviela,kā Latvijā?Igaunijā pat samazina dīzeļdegvielai cenu,bet tajā pašā laikā Latvijā tas pats Cirkle K paaugstina.Ar ko tas izskaidrojams????Te no Latvijas iedzīvotājiem vairak varēs "nokāst "un "uzvārīties"?
Aija Zvejniece
nekad Latvija mazajiem minimalas algas cilvekiem nebus tadas algas jo musu augstak stavosiem nevaram kabatas piebazt mums tik liek un liek nodoklus bet ari mes gribam est bet viniem tas neintrese
Māris Stabiņš
Vācijā Bavārijā pirms nedēļas dīzeli pirku par 1,19 Euro. Tas nozīmē ka degvielas cenas Latvijā ir sasniegušas Vācijas līmeni. Cukurs Vācijā maksā 0,60 Euro par kilogramu , piena produkti arī stipri lētāki? Kad algas Latvijā sasniegs Vācijas līmeni? Skumji.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti