VIDEO: Fon der Leienas uzruna un debates par stāvokli ES

Lai nodrošinātu, ka Eiropas Savienība (ES) risina eiropiešu galvenās bažas, Eiropas Parlamenta deputāti 14. septembrī rūpīgi izvērtēs Eiropas Komisijas darbu, un debatēm par stāvokli Eiropas Savienībā iespējams sekot līdzi tiešraidē.

Katru gadu septembrī Eiropas Komisijas priekšsēdētājs/-a ierodas Eiropas Parlamentā, lai ar deputātiem kopīgi apspriestu Komisijas veikumu aizvadītajā gadā, ko tā plāno darīt nākamajā un kāda ir tās nākotnes vīzija, liecina Eiropas Parlamenta informācija.

Pēc Eiropas Komisijas priekšsēdētājas uzstāšanās Eiropas Parlamenta deputāti rūpīgi izskata komisijas darbu, lai pārliecinātos, ka komisija pilnvērtīgi pievēršas eiropiešu interesēm. Debates arī ietekmē komisijas darba plānu nākamajam gadam.

ES rīcība attiecībā uz Krievijas karadarbību Ukrainā, klimata pārmaiņas, ES īstenotie pasākumi, lai risinātu pieaugošo dzīves dārdzību, enerģētikas krīze un tiesiskums ir starp aktuālākajiem jautājumiem, ar kuriem saskaras Eiropas Savienība.

Prioritātes, kuras Eiropas Komisijas priekšsēdētāja Urzula fon der Leiena prezentēja pagājušā gada debatēs par stāvokli Eiropas Savienībā, joprojām ir aktuālas, tostarp centieni apkarot koronavīrusa pandēmiju un tās sekas, kā arī digitālā transformācija.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti