Mikroautobuss Toronto iebrauc gājējos; deviņi bojā gājuši, 16 ievainoti

Pirmdien, 23. aprīlī, kāds mikroautobuss Kanādas pilsētā Toronto iebraucis cilvēkos, nogalinot deviņus cilvēkus un vēl 16 ievainojot, ziņo BBC.

Toronto policijas pārstāvis Garijs Longs Kanādas medijam "Global News" norādījis, ka kāds mikroautobuss baltā krāsā uzbraucis uz ietves un sācis braukt virsū cilvēkiem. Slimnīcā ar dažāda smaguma ievainojumiem nogādāti 15 cilvēki.

Šoferis sākotnēji ar to pašu mikroautobusu no notikuma vietas aizbraucis, tomēr pēc dažiem kvartāliem viņš aizturēts.

Tiek ziņots, ka aizturētais ir 25 gadus vecais Aleks Minasians, kurš dzīvo pilsētas apkaimē. Viņš iepriekš nebija nonācis kārtības sargu redzeslokā.

Toronto policijas priekšnieks Marks Saunderss paziņoja, ka

šoferis gājējiem uzbraucis tīši, taču viņa motīvi pagaidām nav noskaidroti.

Vienlaikus varas iestādes piesardzīgi vērtē iespēju, vai uzbrukums bijis terora akts. Augsta valdības amatpersona iepriekš anonīmi paziņoja, ka izmeklēšanu neveic federālā policija un traģēdiju nesaista ar terorismu. 

Saistītie raksti
2 komentāri
Valdis Bērziņš
LOL Diezgan uzjautrinoši ir rasista un idiņa Kremļa Rūķītis kuslie mēģinājumi jebkādus noziegumus sasaistīt ar islāmistiem. Tūlīt šis zābaks ņemsies stāstīt, ka kūlas dedzinātāji arī rīkojas pēc islāmistu parauaga. Viņam par nelaimi neeksistē nekāds islāmistu paraugs, jo viņi paši terorizē pēc iepriekš radītiem Rietumu paraugiem. Un protams, šis pajolis nezina, ka noziegums var arī nebūt terorisms. Bet Kremļa fake news troļļu uzdevums ir veidot kroplu priekšstatu, ka jebkādi noziegumi ir saistīti ar islāmismu.
Kremilek Rukis
Kaut jkāda orveliska loģika: ja pēc islama teroristu parauga terora aktu izdara ne-islamists, tad tas vairs nav terors?
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti