Dienas ziņas

SVF ceļ trauksmi par ekonomisko nevienlīdzību

Dienas ziņas

Grāmatā izdots īpaša zēna stāsts

Piešķir 10 000 eiro Baltkrievijas sabiedrībai

Latvija finansiāli atbalstīs Baltkrievijas pilsonisko sabiedrību

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Latvijas valdība ceturtdien atbalstīja 10 000 eiro piešķiršanu Baltkrievijas pilsoniskajai sabiedrībai, veicot vienreizēju iemaksu Eiropas Demokrātijas fondā. Finansējums paredzēts cilvēktiesību pārkāpumu dokumentēšanai Baltkrievijā.

Kas ar dokumentēšanu nodarbosies un kādu vēl atbalstu Latvija sniegusi Baltkrievijas iedzīvotājiem, LTV Ziņu dienestam skaidro Latvijas Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica.

“Ar šo cilvēktiesību pārkāpumu fiksēšanu nodarbojas cilvēktiesību eksperti Baltkrievijā. Ir arī vairākas organizācijas, tai skaitā arī vairāki žurnālisti. Bet viņu drošība tiešām ir jāaizsargā, jo mēs redzam, ka režīms ļoti skarbi vēršas arī pret viņiem,” vēsta Kalniņa-Lukaševica.

“Mēs redzam, ka ik pa brīdim ir saasinājumi un šī palīdzība joprojām ir nepieciešama, tādēļ Latvija turpina arī sniegt palīdzību. Piemēram, šogad no Latvijas valsts budžeta ir piešķirti 120 000 eiro, kas caur četriem projektiem sniegs atbalstu represētajiem, neatkarīgajiem medijiem Baltkrievijā. Tāpat arī paredzēts sniegt psiholoģisku palīdzību un atbalstu cilvēkiem Baltkrievijā.”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti