Sporta ziņas

Latvijas basketbola izlase gatava cīņai ar Slovēnijas valstsvienību

Sporta ziņas

Latvijas kausa izcīņas sacensības virves vilkšanā

Šorttreka izlase aizvada treniņus pirms ziemas olimpisko spēļu kvalifikācijas

Latvijas šorttrekisti apņēmušies tikt uz Phjončhanas olimpiskajām spēlēm

Pēc divām nedēļām Budapeštā sāksies Pasaules kausa sezona šorttrekā, kur sportisti cīnīsies arī par kvalificēšanos Phjončhanas ziemas olimpiskajām spēlēm. Pēc smagos treniņos pavadītas vasaras par olimpiskajām ceļazīmēm nopietni cīnīsies arī Latvijas sportisti.

Olimpiskā kvalifikācija risināsies četros Pasaules kausa posmos, kas līdz novembra vidum risināsies arī Nīderlandē, Ķīnā un Dienvidkorejā. Olimpiskās kvalifikācijas kopvērtējumā ieskaitīs trīs labākos rezultātus katrā no trim individuālajām distancēm, un kopvērtējumā apmēram 120 dalībnieku konkurencē jātiek 20 labāko vidū.

Šorttrekists Roberts Zvejnieks pastāstīja, ka šorttreks ir grūti prognozējams sporta veids, jo konkurence ir ļoti mainīga, taču arvien augstā līmenī. Katru dienu jāstrādā maksimāli, un britu speciālista sastādītā treniņu programma ir "nāvīga", sacīja sportists.

Latvijas šorttrekisti vasarā trenējās līdz deviņām stundām dienā, un arī septembrī pēc skolas mācību sākuma būtisku izmaiņu programmā nav, teica izlases trenere Evita Krievāne. Jau vairāk nekā gadu šorttreka izlase Jelgavā gandrīz diendienā trenējas vienkopus. Pēc veiksmīgā junioru Eiropas čempionāta, kur Latvijas puišu izlase uzvarēja, šorttreka meistari par mērķi sev nosprauduši iekļūšanu Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs. 

Līdz šim olimpiskajās spēlēs šorttrekā Latviju pārstāvēja pašreizējā izlases trenere Evita Krievāne, Haralds Silovs un Roberto Puķītis. Korejā ir labas iespējas šo sarakstu papildināt.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Ziemas sports
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti