Latvijas Olimpiskā komitejā neizpratnē par šorttrekista Puķīša pilsonības maiņu

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) vērsusies pie Latvijas Slidošanas asociācijas (LSA), lai skaidrotu situāciju par šorttrekista Roberto Puķīša plāniem mainīti pilsonību, liecina LOK informācija.

Tika ziņots, ka šādu lēmumu Puķītis pieņēmis, jo viņam esot bijušas nesaprašanās ar LOK prezidentu Aldonu Vrubļevski un Latvijas šorttreka treneri Evitu Krievāni. Savukārt LOK valde norādīja, ka viņiem nav bijušas nesaskaņas ar kādu no Phjončhanas olimpisko spēļu dalībniekiem.

Pēc paskaidrojuma saņemšanas LOK tālāk lems, vai piemērot sankcijas, kas varētu būt Latvijas Olimpiskās vienības, Latvijas Olimpiešu sociālā fonda un Latvijas Slidošanas asociācijas finansējuma apturēšanu.

Piektdien un pirmdien LOK telpās notika LSA vadības un Olimpiskā centra „Ventspils” tikšanās, kur tika pārrunāti arī šorttreka attīstības plāni, tomēr Puķīša plāni mainīt pilsonību netika minēti.

Jau ziņots, ka Puķītim ir piedāvājumi pārstāvēt divas valstis, no kurām viena ir Itālija, bet otru viņš paturējis noslēpumā. Gala lēmumu viņš pieņems aprīlī.

1 komentārs
Kaspars Vanags
Vien ņemot vērā, ka Aldons Vrubļevskis ir amatā kopš 2004 gada, kas ir stipri par daudz un vispār kādu tēlu viņš ir radījis, nav brīnums ka tur ir kaut kādas domstarpībās. Īstenībā kāpēc te nenotiek tas pats kas ar LHF, kur Lipmans bija aizsēdējies?
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Ziemas sports
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti