Frencels nosargā olimpisko zeltu ziemeļu divcīņā

Vācijas sportists Ēriks Frencels trešdien Phjončhanā izcīnīja uzvaru ziemeļu divcīņas sacensībās. Šī viņam bija otrā olimpiskā zelta medaļa pēc kārtas.

Frecels bija piektais labākais tramplīnlēkšanā, kas deva 36 sekunžu deficītu pret uzvarētāju pirms slēpošanas disciplīnas. Desmit kilometru distancē viņam šo pārsvaru izdevās atspēlēt, ļaujot viņam tikt pie olimpiskā zelta. Vācietis bija sestais ātrākais slēpojumā.

Frecels uzvar ziemeļu divcīņā

Otrajā vietā palika japānis Akito Vatabe, kurš ir pašreizējais Pasaules kausa līderis. No uzvarētāja viņš atpalika 4,8 sekundes. Tikmēr 13,3 sekundēs pēc Japānas sportista finiša līniju šķērsoja austrietis Lukass Klapers.

Frencels pēc uzvaras kļuva par trešo sportisu, kuram izdevies iegūt divas olimpiskās zelta medaļas pēc kārtas. Tāpat 29 gadu vecumā viņš kļuvis par otro vecāko ziemeļu divcīņas olimpisko čempionu.