LČ volejbolā. 2.spēle. Intervija ar Jēkabpils Lūšu volejbolistu Edvīnu Skrūderu

Volejbols

Intervija ar Raimondu Vildi

LČ volejbolā. 2.spēle. Spēles momenti

«RTU/Robežsardze/ Jūrmala» uzvar arī otrajā Latvijas volejbola finālsērijas spēlē. Svarīgākie mirkļi

“RTU/Robežsardze/Jūrmala” volejbolisti Latvijas čempionāta finālsērijas otrajā spēlē trešdien ar 3:0 viesos pārspēja “Jēkabpils Lūšus" un nonāca viena panākuma attālumā no titula.

Zelta finālsērijā līdz trim uzvarām "RTU/Robežsardze/Jūrmala" ir vadībā ar 2:0. Trešā spēle notiks svētdien, 28.martā, Jēkabpilī.

Intervija ar Edvīnu Skrūderu

"Jēkabpils Lūšu" volejbolists Edvīns Skrūders pēc zaudētās spēles intervijā Latvijas Televīzijā atzina, ka komandas sniegumā bija pārāk daudz bedru, lai varētu izcīnīt uzvaru. Par vēl vienu neveiksmīgu aspektu Skrūders nosauca komandas nespēju galotnes pārvērst uzvarētos setos, kā arī spēlētājiem pietrūcis vēss prāts.

"Lūšiem" pirmajā setā pēc rezultatīviem pirmajiem uzbrukumiem ne tik labi veicās servju uzņemšanā un viesiem izdevās atrāviens līdz 7:4. Laukuma saimnieki gan atguvās un pārņēma vadību (17:14), tomēr seta galotnē pārāki bija “RTU/Robežsardze/Jūrmala” volejbolisti, kam veiksmīgi izdevās tikt galā ar mājinieku bloku un panākt 25:22.

Intervija ar Klāvu Zaļkalnu

“RTU/Robežsardze/Jūrmala" galvenā trenera asistents Klāvs Zaļkalns pēc pirmā seta atzina, ka viņa pārraudzītā komanda nespēja labi uzņemt vienkāršas serves, bet seta beigās palīdzēja daži veiksmīgi taktikas risinājumi, turklāt laukuma saimnieku spēli ietekmēja Pāvela Jemeļjanova savainojums.

Jēkabpiliešiem neizdevās otrā seta sākums, turpretim viesi, spēlējot brīvi un iedvesmoti, panāca 13:5. "Lūši" sasparojās uz īsu brīdi, līdz seta turpinājumā “RTU/Robežsardze/Jūrmala” jau piederēja dominējošs pārsvars. Setu viesi noslēdza ar rezultātu 25:13.

Intervija ar Aivi Kokinu

“Jēkabpils Lūšu” galvenā trenera palīgs Aivis Kokins pēc otrā seta uzsvēra, ka komanda rokas nenolaiž, bet par obligātu priekšnosacījumu veiksmīgākam spēles turpinājumam viņš nosauca labāku servju uzņemšanu.

Pēdējā punkta izspēle mačā

Kristapa Šmita veiksmīgais sniegums iedvesmoja "Lūšus", kas trešajā setā turējās vadībā, līdz galotnē viesi panāca izlīdzinājumu un nodrošināja sev minimālu pārsvaru (23:22). Izšķirošajās izspēlēs iniciatīva jau piederēja “RTU/Robežsardze/Jūrmala”, kas nodrošināja uzvaru arī mačā.

Intervija ar Raimondu Vildi pirms spēles

“RTU/Robežsardze/Jūrmala” galvenais treneris Raimonds Vilde pirms spēles intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka komandai būs svarīgi ievērot spēles disciplīnu, lai sēriju turpinātu ar vēl vienu uzvaru. Vilde par svarīgiem spēles aspektiem nosauca agresīvas serves un labu servju uzņemšanu.

Intervija ar Mārci Obrumanu pirms spēles

Savukārt “Jēkabpils Lūši” galvenais treneris Mārcis Obrumans atzina, ka emocijas nedrīkst aizēnot spēles kvalitāti, kas komandai radīja sarežģījumus pirmajā spēlē. Obrumans ari piebilda, ka “Jēkabpils Lūši” ir tipiska mājas komanda, kam arī bez skatītājiem sienas palīdzēs.