Sporta ziņas

Latvijas komandu čempionāts pneimatiskajā šaušanā komandām

Sporta ziņas

Latvijas šorttreka izlase pirms Eiropas čempionāta

Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs atgriežas mājās ar zelta medaļām

Pludmales volejbolists Pļaviņš: Pret spēcīgiem pretiniekiem iegūtā pārliecība nepazuda

Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs aizvadītās nedēļas nogalē pirmo reizi kopā startēja sacensībās un debijas reizē uzvarēja Pasaules tūres četru zvaigžņu posmā Nīderlandē. Pēc atgriešanās mājās Pļaviņš uzsvēra, ka duets arī sarežģītās situācijās nezaudēja pārliecību, kas tika iegūta mačos pret nopietniem pretiniekiem.

Pludmales volejbola turnīrā Hāgā Pļaviņš/Točs zaudēja tikai vienu setu pusfinālā pret mājiniekiem Kristiānu Varenhorstu un Jasperu Buteru. Finālā Latvijas pludmales volejbolisti ar rezultātu 2:0 uzveica poļus Bartošu Losjaku un Piotru Kantoru. 

Komandas grupā bija spēcīgas, taču izdevās iegūt pārliecību, kas nepazuda arī mačos, kur bija jāatspēlējas, pastāstīja Pļaviņš. 

Šosezon Pļaviņš un Točs sāka sadarbību ar treneri Genādiju Samoilovu, kurš paralēli strādā ar vēl vienu Latvijas pludmales volejbola pāri Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu. Točs uzsvēra, ka katrs treneris dod savu pienesumu un galvenais ir pašiem darboties ar pilnu atdevi.

Tuvākajās nedēļās Pļaviņu un Toču gaida saspringts grafiks. Jau ceturtdien duetam priekšā pirmā spēle Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) "Masters" posmā Čehijā. Pēc tam pāris dosies uz treniņnometni Ēģiptē, kur Genādija Samoilova vadībā turpinās gatavoties sezonai.

    Volejbols
    Sports
    Jaunākie
    Interesanti