Latvijas volejbola izlase pārbaudes spēlē gūst pirmo panākumu Gogola vadībā

Latvijas vīriešu volejbola izlase pārbaudes mačā Rīgā otrdien četros setos ar 3-1 (25:20, 21:25, 25:23, 25:18) uzvarēja Norvēģijas izlasi. Šī izlasei bija pirmā uzvara ar galveno treneri Mihalu Gogolu pie stūres.

Labākā spēlētāja balvu Latvijas rindās saņēma Kristaps Šmits.

Pēc spēles Šmits pauda, ka bija kļūdas, tomēr izdevās pretiniekus "nolauzt".

Šmita komentārs pēc spēles

Pirmo setu pārliecinoši iesāka latvieši, kas ātri vien iekrāja vairāku punktu pārsvaru. Pēc norvēģu minūtes pārtraukuma mājinieku dominance netika apturēta, atstatumam sasniedzot pat septiņus punktus. Seta izskaņā norvēģi nedaudz pietuvojās, taču Latvija guva panākumu ar 25:21.

Otrā seta ievadā Latvija ātri iekrāja piecu punktu pārsvaru, un viss liecināja, ka spēle turpināsies ierastajā gaitā, tomēr norvēģi seta izskaņā pirmo reizi guva pārsvaru (16:15). Arī izskaņā labāki bija viesi, kas uzvarēja otro setu.

Arī trešo setu labāk iesāka latvieši, tomēr norvēģi prata atspēlēties un pat izvirzīties vadībā. Seta otrajā pusē komandas mijās ar vadības grožiem, galotnē pārākiem esot latviešiem.

Trenera palīga Austra Štāla komentārs pēc trešā seta

Ceturtajā setā mājinieki pārliecinoši kontrolēja spēles ritējumu līdz pat uzvaras punktam.

Pirms spēles intervija ar trenera palīgu Austri Štālu

Abas komandas atkārtoti spēkosies arī trešdien.

Jau ziņots, ka ceturtdien Latvijas izlase ar 0-3 (19:25, 20:25, 16:25) zaudēja Uģa Krastiņa vadītajai Ukrainas komandai.

Latvijas izlase 3. augustā uzsāks Eiropas meistarsacīkšu kvalifikācijas turnīru ar spēli viesos pret Austriju. Savukārt 6. augustā Valmierā Latvijas izlase uzņems somus. Izbraukumā ar Somija izlasi latvieši spēlēs 17. augustā, bet turnīru noslēgs 21. augustā ar maču pret Austriju, kas tiks aizvadīts Jelgavā.