Savainojuma ietekmētais kārtslēcējs Ārents nepārvar kvalifikāciju Eiropas čempionātā

Latvijas kārtslēcējs Mareks Ārents piektdien Berlīnē nepārvarēja kvalifikāciju un neiekļuva Eiropas čempionāta finālsacensībās. Pēc kvalifikācijas Ārents intervijā Latvijas Televīzijai atzina, ka neveiksmē vainojama gan pārāk liela gribēšana, gan hroniskā trauma, kas par sevi atgādināja ar pamatīgām sāpēm. 

(papildināts ar Mareka Ārenta teikto)
Ārents kvalifikācijā sasniedza rezultātu 5,36 metri, ar ko tikšanai finālā nepietika. Latvijas vieglatlēts kvalifikāciju sāka ar otrajā mēģinājumā pārvarētu 5,16 metru augstumu, ar pirmo piegājienu pārlēca 5,36 metrus, bet 5,51 metra augstumā visi trīs lēcieni bija nesekmīgi. Čempionāta kopvērtējumā Ārents dalīja 22.vietu. 

Intervija ar Mareku Ārentu 

"Biju gatavs veikt 5,61 metru. Biju gatavs, bet diemžēl," teica Ārents. 

Nākamais starts Ārentam ieplānots 15.augustā, bet sāpošā cirkšņa dēļ tagad tas ir zem jautājuma zīmes. Ārents gan negrasās gulties zem skalpeļa, jo operāciju uzskata par galēju risinājumu, "kad kāja nokrīt". Savainojumu vieglatlēts plāno sadziedēt ar fizioterapijas metodēm. 

Kārtslēkšanā iekļūšanai finālā bija jāpārlec norma 5,66 metri, taču to sasniedza mazāk nekā 12 dalībnieki, tādēļ daļa dalībnieku finālistu ducī iekļuva arī ar pieticīgāku 5,51 metra rezultātu. Ārenta šosezon labākais rezultāts ir 5,51 metrs.

Jau vēstīts, ka pusfinālu 200 metru skrējienā piektdien sasniedza Sindija Bukša. Vēlāk piektdien noslēgsies kvalifikācija trīssoļlēkšanā, kur Latviju pārstāv Elvijs Misāns.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti