Kalvenē spriež par finiera ražotni

BK "Jēkabpils" cerīgi skatās uz šo sezonu

Kuldīgā aizvadītas sacensības vieglatlētikā

Ikauniece izcīna divas uzvaras Kuldīgas Katrīnas kausa sacīkstēs

Laura Ikauniece sestdien izcīnīja divas uzvaras tradicionālajā Kuldīgas Katrīnas kausa izcīņā, pārspējot konkurentes 60 metru distancē un 60 metru barjerskrējienā, liecina organizatoru informācija. Daudzcīņniece Ikauniece finālā 60 metrus noskrēja 7,60 sekundēs, savukārt barjerskrējienā finišu sasniedza pēc 8,38 sekundēm.

Uzvaras guva arī vairāki citi Latvijas sportisti - Mareks Ārents kārtslēkšanā (5,52 metri), Jānis Baltušs 400 metru skrējienā (48,89), daudzcīņniece Aiga Grabuste tāllēkšanā (6,44 metri) un Madara Onužāne augstlēkšanā (1,79 metri).

Brits Edirins Okoro ar rezultātu 7,97 sekundes uzvarēja 60 metru barjerskrējienā vīriešiem, savukārt Māris Grēniņš bija ceturtais ar rezultātu 8,28 sekundes. Labāko rezultātu - 7,89 sekundes - priekšsacīkstēs sasniedza Staņislavs Olijars, taču finālā viņš nestartēja.

Vīriešiem 60 metru skrējiena finālā uzvarēja Bose Berenžers-Aimārs (6,76) no Centrālāfrikas republikas. Finālā skrēja arī Jurģis Karulis, ar finišu pēc 7,06 sekundēm nodrošinot 5.vietu.

Krievijas vieglatlēte Jeļena Žukeviča visātrāk noskrēja 400 metrus (54,63), bet otro vietu ieguva Gunta Latiševa-Čudare (56,55). Skriešanā 1500 metros uzvarēja lietuviete Banga Balnaite (4:46,65) un Ungārijas sportists Matjašs Tuloks (3:53,30).

Ar rezultātu 7,71 metrs tāllēkšanā vīriešiem labākais bija Artjoms Bandarenka no Baltkrievijas. Elvijs Misāns ieguva 3.vietu (7,56). Trīssoļlēkšanā sievietēm trešā bija Santa Matule (12,50 metri), bet uzvarētājas laurus plūca Jolanta Verseckaite (13,36) no Lietuvas.

Kuldīgas Katrīnas kausa izcīņa risinājās ceturto reizi, un sacensības otro gadu pēc kārtas bija iekļautas Eiropas sacensību kalendārā. Sacīkstes ar 3500 eiro balvu fondu organizēja Kuldīgas novada dome, Kuldīgas novada sporta skola un Latvijas Vieglatlētikas savienība.