Gulbis revanšējas del Potro un Roterdamā spēlēs pusfinālā

Ernests Gulbis piektdien Nīderlandē ar 6-3, 6-4 uzvarēja Roterdamas turnīra galveno favorītu Argentīnas tenisistu Huanu Martinu del Potro un iekļuva pusfinālā, liecina rīkotāju informācija. Gulbja pretinieks cīņā par vietu finālā būs čehs Tomāšs Berdihs.

Gulbis revanšējās del Potro par zaudējumu savstarpējā spēlē Roterdamā pirms gada. Cīnoties pret pasaules rangā 4.vietā ierindoto argentīnieti, pirmā seta vidū Gulbis nopelnīja punktu pretinieka servē, ar ko pietika, lai iegūtu 5-3 pārsvaru un nodrošinātu uzvaru setā. Punktu pretinieka servē Gulbis ieguva arī otrā seta sākumā un bija tuvu uzvarai jau del Potro pēdējā servē, kad nerealizēja pirmās mačbumbas. Toties savā nākamajā servē Gulbis guva uzvaras punktu.

Jau vēstīts, ka pasaules rangā 24.vietā ierindotais Gulbis pirmajās divās kārtās uzvarēja Uzbekistānas tenisistu Denisu Istominu un bulgāru Grigoru Dimitrovu, kurš janvārī "Australian Open" spēlēja ceturtdaļfinālā. Del Potro otrās otrās kārtas barjeru iepriekš pārvarēja ar uzvaru pār francūzi Polu Anrī Matjē.

Roterdamā balvu fonds ir 1,4 miljoni eiro, un turnīrā cietā seguma laukumos uzvarētājs nopelnīs arī 500 reitinga punktu.