Džokovičs triumfē Parīzes «Masters» turnīrā

Serbijas tenisists Novaks Džokovičs svētdien finālā ar 7-5, 7-5 uzvarēja pērnā gada čempionu spāni Davidu Fereru un kļuva par Parīzes "Masters" turnīra uzvarētāju, liecina rīkotāju informācija. Džokovičs Parīzē uzvarēja karjerā 40. turnīrā.

Fereram neizdevās kļūt par pirmo tenisistu, kas spētu aizstāvēt Parīzes "Masters" turnīra uzvarētāja titulu. Savukārt Džokovičs uzlaboja izredzes nākamnedēļ Londonā paredzētajā sezonas noslēguma turnīrā atgūt pasaules ranga līdera pozīciju no spāņa Rafaela Nadala.

Džokovičs 26 gadu vecumā kļuva par tikai 15. tenisistu, kas karjerā spējis uzvarēt 40 turnīros. Džokovičs atzina, ka Parīzē gūtais panākums nostiprināja viņa ticību saviem spēkiem.

Ja Džokovičs finālā Parīzē zaudētu, tas Nadalam būtu nodrošinājis pirmo vietu rangā 2013.gada izskaņā. Lai noturētos ranga virsotnē, Nadalam Londonā jāizcīna vismaz divas uzvaras. Sezonas noslēguma turnīrā startēs astoņi spēcīgākie tenisisti.