Dānijas tenisiste Vozņacki pirmo reizi triumfē «Grand Slam» turnīrā

Aizraujošā cīņā sestdien “Australia Open” finālā Dānijas tenisiste Karolīna Vozņacki ar 7-6 (7:2), 3-6, 6-4 izcīnīja uzvaru pār rumānieti Simonu Halepu, tādējādi triumfējot šajā turnīrā, liecina organizatoru informācija. Šis ir pirmais “Grand Slam” uzvarētājas tituls dānietes karjerā.

Saspringtā spēle ilga gandrīz trīs stundas. "Esmu sapņojusi par šo brīdi tik daudz daudzus gadus, un šodien mans sapnis ir piepildījies," pēc uzvaras emocionāli, neslēpjot asaras teica Vozņacki. "Es parasti nekad neraudu, bet šodien man šis ir ļoti emocionāls brīdis," atklāja Austrālijas atklātā čempionāta uzvarētāja.

Lai gan pirmā uzvara, taču ne pirmais fināls Vozņacki turnīrā – līdz šim viņa bija cīnījusies par uzvaru divas reizes, taču nācās atzīt pretinieču pārākumu.

Halepai vēl nav izdevies tikt ne pie viena “Grand Slam” uzvarētājas titula, un jāatgādina, ka pērn Francijas atklātajā tenisa čempionātā viņa finālā piekāpās tieši mūsu Aļonai Ostapenko.

Līdz ar zaudējumu Austrālijas atklātā tenisa čempionāta finālā, Halpa zaudē arī pasaules pirmās raketes godu.

Jāatgādina, ka “Australia Open” piedalījās arī Ostapenko un Latvijas otrā rakete Anastasija Sevastova. Aļona nespēja pārvarēt turnīra trešo kārtu, bet Sevastovu otrajā kārtā apturēja titulētā krieviete Marija Šarapova.

 

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Teniss
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti