Skeletoniste Andžāne U-20 ieskaitē izcīna pasaules čempionāta bronzu; puišiem zelts un sudrabs

Latvijas skeletoniste Marta Andžāne svētdien Norvēģijā, Lillehammerē notiekošajā pasaules junioru čempionātā skeletonā U-20 ieskaitē izcīnīja trešo vietu, liecina organizatoru informācija. Tikmēr puišiem U-20 ieskaitē zelts un sudrabs.

Dubultuzvaru izcinīja Vācijas sportistes Viktorija Hansova un Štefānija Voca, bet bronzu, atpaliekot 0,37 sekundes – Šveices skeletoniste Sāra Šmīda.

Latvijas skeletonistei Andžānei pirmajā braucienā ceturtais rezultāts, kas deva trešo vietu U-20 ieskaitē. Vanesa Vidiņa izcīnīja astoto vietu, bet Dārta Neimane – 12.

U-20 ieskaitē startēja 11 skeletonistes, bet kopumā junioru čempionātā – 21 sportiste.

Svētdien vēlāk skeletonists Dāvis Valdovskis izcīnīja čempiona titulu U-20 ieskaitē, savukārt Renārs Jumiķis – sudrabu. U-23 ieskaitē gan rezultāti pieticīgāki – Valdovskis finišēja piektais, piekāpjoties uzvarētājam vācietim Lūkasam Dāvidam Nīdegeram 1,78 sekundes, savukārt Jumiķis – desmitais, no uzvarētāja atpaliekot 2,83 sekundes.