Štrombergs iegūst 5.vietu BMX pasaules čempionātā braucienā ar atsevišķu startu

Māris Štrombergs sestdien Roterdamā, Nīderlandē, ieguva 5.vietu BMX pasaules čempionātā braucienā ar atsevišķu startu, liecina rīkotāju informācija. Edžus Treimanis superfinālā bija astotais. Sacensības klasiskajās BMX sacīkstēs pasaules čempionātā risināsies svētdien.

Olimpiskais čempions Štrombergs superfinālā finišu sasniedza pēc 25,051 sekundes, savukārt Eiropas līgas uzvarētāja Treimaņa rezultāts 16 finālistu konkurencē bija 25,347 sekundes. Par pasaules čempionu disciplīnā kļuva austrālietis Sems Vilogbijs ar rezultātu 24,757 sekundes. Sudrabu un bronzu sadalīja attiecīgi ASV braucējs Korbens Šarahs (24,819) un Žoriss Dodē (24,924) no Francijas.

Individuālā brauciena kvalifikācijā Štrombergs bija ceturtais, septīto rezultātu sasniedza Treimanis, 60. bija Klāvs Lisovskis, 73.vietu 91 dalībnieka konkurencē ieguva Rihards Veide, bet 78. bija Elvis Puroms. Visi Latvijas braucēji varēs startēt sacensībās svētdien.

Junioru konkurencē braucienā ar atsevišķu startu 7.vietu ieguva Kristens Krīgers ar rezultātu 26,167 sekundes. Uzvarēja Nīderlandes sportists Nieks Kimmans, kurš finišēja pēc 25,356 sekundēm.