Riteņbraucējs Liepiņš noslēdz līgumu ar Beļģijas komandu

Latvijas elites izlases šosejas riteņbraucējs Emīls Liepiņš noslēdzis līgumu uz vienu sezonu ar pazīstamo Beļģijas profesionālo kontinentālo komandu “WB Aqua Protect Veranclassic”, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Liepiņš “One Pro Cycling” vienības sastāvā šosezon izcīnīja kopumā piecas uzvaras, no kurām prestižākā neapšaubāmi bija triumfs Beļģijas kausa izcīņas posmā (UCI 1.1 kategorija). Sasniegtie rezultāti, neskatoties uz sarežģīto laiku pasaules riteņbraukšanā, nepalika nepamanīti.

Oficiāli kļuvis zināms, ka 2019. gada sezonā dobelnieks pārstāvēs vienu no Beļģijas vadošajām riteņbraukšanas komandām –“WB Aqua Protect Veranclassic”. 2019. gada sezonā šī vienības saglabās profesionālo kontinentālo statusu. Tas dos iespēju startēt pasaules tūres velobraucienos. Komandas sastāvā iekļauti desmit beļģu riteņbraucēju, kā arī pa vienam Luksemburgas un Igaunijas sportistam. Liepiņa jaunais komandas biedrs būs ziemeļu kaimiņš Aksels Nomela, kas arī aizvadījis sekmīgu sezonu, izcīnot vienu uzvaru, bet vēl trīs reizes kāpjot uz goda pjedestāla. Jāpiebilst gan, ka komandas komplektācija vēl nav noslēgusies.

“Esmu ļoti priecīgs noslēgt pilnvērtīgu līgumu ar profesionālo kontinentālo komandu. Īpaši tādēļ, ka situācija pasaules riteņbraukšanā ir smaga. Ļoti daudzi braucēji ir darba meklējumos. “WB Aqua Protect Veranclassic” vienību pazīstu samērā labi. Esmu startējis virknē sacensību, kurās piedalījušies arī šīs komandas riteņbraucēji. Zinu, ka šeit ir ļoti laba struktūra. Parakstot līgumu, vienojāmies, ka es būšu komandas līderis, nevis tipisks palīgs citiem,” paudis pats Liepiņš.

“Nākamajā gadā ļoti vēlos izcīnīt vismaz no trīs līdz sešām profesionālajām uzvarām. Plānotais sacensību kalendārs ir ļoti labs, jo komanda startēs “Parīze-Rubē”, “Flandrijas” un citos augsta līmeņa viendienas velobraucienos, kā arī prestižās Francijas daudzdienu sacensībās,” turpināja Latvijas riteņbraucējs.

Šobrīd Liepiņa sezona ir noslēgusies un viņš izbauda atpūtu. Drīzumā gan treniņus nāksies atsākt, lai jau februārī jaunās komandas sastāvā izietu uz starta UCI kategorijas velobraucienos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Riteņbraukšana
Sports
Jaunākie
Interesanti