Itālietis Kiki paliek nepārspēts arī Jūrmalas «Grand Prix»

Itālijas riteņbraucējs Frančesko Kiki ("Vini Fantini") svētdien uzvarēja Jūrmalas "Grand Prix" izcīņā un atkārtoja dienu iepriekš gūto panākumu, informēja organizatori. Kiki sestdien palika nepārspēts arī Rīgas-Jūrmalas "Grand Prix" braucienā.

Kiki svētdien finišēja pirmais 182 kilometru grupas braucienā, apsteidzot savu komandas biedru brazīlieti Rafaelu Andriatu, kurš Jūrmalā uzvarēja pērn. Trešais finišu sasniedza Jaunzēlandes riteņbraucējs Tomass Rodžerss.

No Latvijas sportistiem ātrākais bija 7.vietas ieguvējs Armands Bēcis ("Rietumu-Delfin"). Andris Smirnovs ieņēma 11.vietu, bet 13. un 14.pozīciju sadalīja attiecīgi Māris Bogdanovičs un Latvijas čempions Aleksejs Saramotins.

Lielajā grupā finišu ar vienādu rezultātu sasniedza 50 riteņbraucēju. No 138 startējušajiem braucējiem līdz finišam tika 121 dalībnieks.

Abas viendienas sacensības bija apvienotas divu dienu Latvijas tūrē. Startēja Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) profesionālās kontinentālās komandas, UCI kontinentālās komandas, kā arī trīs nacionālās izlases, tostarp Latvija.