BMX izlases treneris Lakučs: Eiropas čempionāta rīkošana Valmierā ir nereāla uzticēšanās

“Lūdzu, pamodiniet mani,” šādu ierakstu savā “Facebook” kontā ierakstījis Latvijas BMX izlases treneris Ivo Lakučs, pēc tam, kad tika paziņots, ka Valmiera ir ieguvusi tiesības 2019. gadā rīkot Eiropas čempionātu BMX riteņbraukšanā.

“Tā ir nereāla uzticēšanās un neticams sasniegums mūsu sporta 30 gadu pastāvēšanas vēsturē. Pirmo reizi Latvijā kaut kas tik liels un nozīmīgs!” pauž treneris, sakot paldies Latvijas Riteņbraukšanas federācijai, Valmieras pilsētai, sportistiem un viņu vecākiem.

“Tas ir mūsu kopīgs sasniegums, jo tas entuziasms, profesionalitāte, ģimeniskums, patriotisms, mežonīgais līdzekļu ieguldījums, tās rūpes, tas viss kopā 30 gados mums ir atnesis atzinību, un beidzot jūsu bērni varēs sacensties savās mājās un parādīt, kas mūsu jaunajai paaudzei ir sirdī, galvā un spēkā,” raksta Lakučs.

“Un jā, pareizi sapratām, čempionāts notiks Valmieras pilsētā, MŠA/Valmiera puikas jaunajā BMX sporta centrā (nosaukums jau ir, bet tas nāks līdz ar trases atvēršanu), tāpēc arī Rubenes SX trase ar visu augstu sasnieguma sporta sadaļu pārceļas uz jaunu vietu, tieši Valmieras sporta sirdī pie Vidzemes olimpiskā centra! Vieta, kur mūsu sports iederas!” raksta treneris.

Viņš savā ierakstā arī norāda, ka BMX riteņbraucējs Edžus Treimanis jau ir apstiprinājis, ka Valmierā gaidāmās sacensības būs viņa kalendārā vienas no galvenajām pirms olimpiskajām spēlēm Tokijā 2020. gadā.

Lsm.lv jau ziņoja, ka uz 2019. gada Eiropas BMX čempionāta rīkošanu pretendēja arī Beļģija un Nīderlande, taču tiesības rīkot šo turnīru ieguva tieši Latvija.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Riteņbraukšana
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti