Rīta Panorāma

Grieķijā un Turcijā plaši savvaļas ugunsgrēki

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Pasaules juenioru čempione BMX - Veronika Stūriška

BMX pasaules junioru čempione Stūriška: Pēc sezonas lemsim, vai pārcelties startēt elitē

Veronika Monika Stūriška augustā izcīnīja pasaules čempiones titulu BMX riteņbraukšanā juniorēm, bet par pārcelšanos startēt pieaugušo elites sacensībās viņa vēl lems pēc sezonas noslēguma.

Izcīnīto zelta medaļu Stūriška noteikti uzskata par visīpašāko, jo tā nopelnīta pasaules čempionātā, lai arī junioru ieskaitē. Stūriška sarunā Latvijas Televīzijā paskaidroja, ka pirms nākotnes plānu kaldināšanas vēl būs jāizvērtē, kā noslēgsies sezona ar atlikušajiem Pasaules kausa posmiem Francijā un Argentīnā.

Jau pēc sezonas beigām Stūriška kopā ar treneri izvērtēs dažādus aspektus, lai izlemtu, vai sportistei nākamajā sezonā braukt U-23 vecuma grupā, vai tomēr pāriet uz eliti. Savā vecuma grupā Stūriška bija pārliecinoši labākā, tomēr viņa nesteidz sevi pielīdzināt pasaulē izcilākajām BMX riteņbraucējām. 

"Elitē noteikti nebūs viegli. Nevar manus apļa laikus salīdzināt ar elites, jo starta kalns viņām ir daudz, daudz labāks nekā man," teica Stūriška. "Tāpēc man ir vēl ļoti daudz, kur strādāt un pielikt. Tas noteikti ir tas, ko man noteikti vajag izdarīt, lai brauktu elitē un cīnītos ar viņām."

Sūrišku iedrošina pašas spēja trasē sasniegt labus apļa laikus, kas reizēm ir pat labāki nekā elites sportistēm. Tomēr braukšanā starta kalnā pieaugušajām sāncensēm ir būtisks pārsvars, un konkurēt ar līderēm bez laba ieskrējiena nebūtu iespējams.

Smagi treniņi sportistei bija visu aizvadīto ziemu, bet ieguldītais darbs atmaksājās. Stūriška dara to, kas viņai patīk, un sportiste piedomā, lai nepazaudētu darbošanās prieku. Ziemā viņa daudz laika treniņos pavadīja uz šosejas divriteņa, bet smej, ka sacensībās nespētu uz velosipēda izturēt tik ilgi, kā to dara šosejnieki. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti