«LMT/Eži» izcīna bronzas godalgas Latvijas regbija čempionātā

"LMT/Eži" sestdien Upesciema stadionā ar 20:3 uzvarēja "TFS Bulduri" regbistus spēlē par 3.vietu un ieguva bronzas medaļas Latvijas čempionātā, informēja organizatori. Lielajā finālā vēlāk sestdien tiksies ”Miesnieki/Ķekava” un ”Garkalne/Livonia”.

Pirmajā puslaikā "LMT/Eži" iekrāja 3:0 pārsvaru, taču pēc pārtraukuma arvien nostiprinājās vadībā un neatstāja pretiniekiem cerības spēli līdzsvarot.

"LMT/Eži” regbisti arī iepriekš šogad visās spēlēs uzvarēja ”TFS Bulduri” vienību, kas pagājušajā gadā kļuva par vicečempioniem kā RK ”Ovāls”. "LMT/Eži" šogad "TFS Bulduri" pieveica gan Latvijas čempionātā (23:22 un 28:10), gan Latvijas kausa pusfinālā (25:10).

Latvijas čempionus tikai trešo reizi noteiks zelta finālspēlē, lai gan agrāk divreiz ir bijušas papildspēles par augstākā kaluma medaļām, kad divām labākajām komandām pēc pamatturnīra bijis vienāds punktu skaits.

Lielajā finālā pēdējo trīs gadu Latvijas čempionvienību spēlē plkst. 15.30 tiksies deviņkārtējie titula īpašnieki ”Miesnieki” un ”Livonia”, kas zelta medaļas izcīnīja 2013. un 2014. gadā. "Miesnieki" līdz šim pēdējoreiz uzvarēja 2012. gadā. Abas komandas vēl ne reizi nav tikušās Latvijas čempionāta vai Latvijas kausa finālā.