Latvijas regbisti revanšējas Andorai pēdējā izbraukumā Eiropas Nāciju kausā

Latvijas regbija valstsvienība sestdien ar 36:10 uzvarēja Andoras izlasi pēdējā izbraukuma spēlē Eiropas Nāciju kausa izcīņā 2B divīzijā un revanšējās par pirmajā aplī mājās piedzīvoto zaudējumu. Uzvara garantēja Latvijas regbistiem otro vietu turnīra tabulā, liecina rīkotāju informācija.

Uzvaru Latvijas regbisti izcīnīja itin pārliecinoši, jo mājinieki pirmos punktus ar piezemējumu guva tikai otrā puslaika vidū, kad rezultāts jau bija 26:0. Pirmajā puslaikā uzvarētāji nodrošināja 12:0 pārsvaru.

Latvijas izlases galvenajam trenerim Sergejam Lisko pirms došanās uz Andoru lielākās bažas bija par spēļu prakses trūkumu komandā. Andorā latvieši aizvadīja pirmo spēli pēc piecu mēnešu pārtraukuma, turklāt komandā nebija Krievijas kluba Krasnojarskas "Jeņisej-STM" profesionāļu Ulda Saulītes un Jurija Baranova.

Pērn maijā Latvijas izlase andoriešiem mājās zaudēja ar 5:14. Cikla pēdējā spēlē Latvijas izlase 16.aprīlī uzņems Lietuvas valstsvienību, kas jau nodrošinājusi pirmo vietu turnīrā ar 30 punktiem sešās spēlēs. Latvija stabili ieņem otro vietu ar 24 punktiem septiņās spēlēs un 12 punktu pārsvaru pār Andoru. Eiropas Nāciju kausa 2B divīzijā spēlē komandas, kas nosacītajā rangā ieņem 24. līdz 28.vietu.