Kongresā Jūrmalā piedalīsies Starptautiskās Automobiļu federācijas prezidents Tods

Latvijā 26. un 27.oktobrī notiks Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) un Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) kopīgi rīkots Ziemeļeiropas zonas (NEZ) federāciju ikgadējais kongress, kurā piedalīsies arī FIA prezidents Žans Tods un ģenerālsekretārs Peters Baiers, pirmdien informēja LAF.

Kongresā pulcēsies visu Ziemeļvalstu automobiļu federāciju pārstāvji – prezidenti, ģenerālsekretāri un komisiju vadītāji, lai darba grupās nospraustu tālākos mērķus un darāmos darbus katras autosporta disciplīnas nākotnei. Kongresam ir pieteikušies deviņu valstu federāciju prezidenti. Kongresā piedalīsies ap 90 viesu no visām Ziemeļvalstīm, kā arī citām Eiropas valstīm.

Divu dienu garumā kongresā apspriedīs dažādus jautājumus, tostarp par jauniešu piesaisti autosportam, kā arī par drošību sacensībās un uz ceļa. Paralēli strādās arī darba grupas, notiks iekšējie semināri par tiesnešu darbu, motoru sporta apdrošināšanu un Eiropas fondu piesaisti. 

Kongress notiks viesnīcā „Baltic Beach Hotel” Jūrmalā, programmā paredzētas arī svinīgās vakariņas Rīgas Motormuzejā.

LAF ir 120 juridisko biedru, kas apvieno aptuveni 1000 autosportistu un 300 tiesnešu. Latvijā ik gadu notiek apmēram 150 autosporta pasākumu, no kuriem lielākie un nozīmīgākie ir Eiropas autokrosa čempionāta un Eiropas rallija čempionāta posmi, kā arī pasaules rallijkrosa čempionāta posms, kas 2016. un 2017.gadā tika atzīts par labāk organizēto pasaulē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Motoru sports
Sports
Jaunākie
Interesanti