Karro un brāļi Daideri uzvar Latvijas motokrosa čempionāta posmā

Pasaules čempionātā spēcīgākais Latvijas braucējs solo klasēs Matīss Karro un motokrosa blakusvāģu ekipāža Jānis Daiders/Lauris Daiders svētdien Aizputē uzvarēja Latvijas čempionāta pirmajā posmā, pavēstīja rīkotāji. Gan Karro, gan Daideri izmantoja iespēju startēt valsts čempionātā, jo pasaules meistarsacīkstēs sacensības nedēļas nogalē nenotika.

"Moduls MX" braucējs Karro bija pārliecinoši labākais MX1 klasē, kur uzvarēja abos braucienos un nodrošināja komandai 50 punktu guvumu. Otro vietu spēcīgā 23 dalībnieku konkurencē ieguva Dāvis Ivanovs, savukārt trešais finišēja igaunis Indreks Megi.

Karro pastāstīja, ka sacensībām gatavojies ļoti nopietni, jo apzinājies, cik ātri mājas trasēs ur citi Latvijas braucēji. Abos braucienos Karro startā izvirzījās vadībā un noturēja līderpozīcijas līdz finišam. "Prieks, ka izdevās aizvadīt stabilus braucienus un uzvarēt," gandarīts bija Karro.

Uzvarētājs priecājās par skatītāju atsaucību un pauda cerību, ka atbalstītāju netrūks arī 1.maijā Superkausa sezonas pirmajās sacensībās Valmierā.

Blakusvāģu ekipāžu sacensībās otrie pēc brāļiem Daideriem finišēja Māris Rupeiks un Haralds Kurpnieks, kuri apsteidza trešo vietu ieguvušo Igaunijas ekipāžu Margo Sonnu/Tanelu Koivu.

Sieviešu konkurencē divu braucienu summā uzvarēja Samanta Josta, aiz kuras trijniekā ierindojās Inga Pīlādze un Anna Lankovska. Edgars Ozoliņš bija otrais 65 kubikcentimetru klasē, savukārt 85 kubikcentimetru klasē mājinieki pirmajā trijniekā netika.

Kristers Drevinskis divu braucienu summā uzvarēja MX125 jauniešu klasē, otrajā vietā ar tādu pašu punktu skaitu atstājot Tomasu Šileiku. Jaunieši startēja vienā braucienā ar MX2, kur uzvarēja igaunis Karels Kutsars, bet latvieši Gints Filipsons un Andis Valts sadalīja otro un trešo vietu.

Latvijas čempionāta 2.posms 18. un 19.maijā notiks Apē vienlaicīgi ar 40.Vaidavas kausa izcīņu.