Sporta studija

Saruna ar Inetu Radēvicu

Sporta studija

Skijorings Cēsīs

Jelgava. Hokejs. Zemgale/LLU

«Zemgale/LLU» hokejisti Latvijas čempionāta finālā cīnās arī par treneri Vasiļjevu

Latvijas čempionāta finālu sasniegušās "Zemgale/LLU" galvenā trenera Haralda Vasiļjeva veselības likstas šokēja visu komandu, kas tagad cīnās arī par savu treneri. Lai arī pirmajās divās fināla spēlēs tika zaudēts, komanda apliecināja cīnītāju raksturu un ir tuvāk čempionu titulam nekā jebkad iepriekš.

Vasiļjevs mājas apstākļos atkopjas no slimības un seko savas komandas gaitām. Komanda ir viņa radīta no ne tiem zināmākajiem spēlētājiem, kas tagad pretendē uz Latvijas čempionu lauriem. Uzbrucējs Kristaps Millers "Sporta studijai" pastāstīja, ka komanda cenšas atbalstīt treneri, kā vien spēj. Sezona būs veltījums trenerim, komandai cenšoties paveikt visu iespējamo, uzsvēra hokejists, kuru pamatoti var dēvēt par "Zemgale/LLU" dvēseli. 

Pusfinālā Jelgavas komanda pretiniekus HK "Mogo" vinnēja ar ātrumu un jaunības azartu. Tos pašus trumpjus komanda cenšas izmantot finālā pret HK "Kurbads".

Millers piedāvājumus spēlēt citur ir atstājis bez ievērības, jau astoto gadu stiprinot pašvaldības un LLU izloloto Jelgavas komandu. Hokejistiem Jelgavā spēle nav ienākumu avots. Spēlētāji mācās, pilnveido sevi un cenšas sasniegt labāko rezultātu, uzsvēra Millers. Viņš nešaubās, ka "Zemgale/LLU" centīsies parādīt profesionālu attieksmi, lai to redz arī treneris, kas nevar būt kopā ar savu komandu.

Latvijas čempionu titula iegūšanai komandas nepieciešamas četras uzvaras. Finālsērijas pirmās divas spēles notika HK "Kurbads" laukumā, bet trešajā mačā piektdien laukuma saimnieki būs "Zemgale/LLU".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti