«Zemgale/LLU» hokejisti izbraukumu Somijas līgā noslēdz ar zaudējumu pagarinājumā

Latvijas čempionvienība "Zemgale/LLU" sestdien izbraukuma pēdējā spēlē ar 1:2 pagarinājumā piekāpās Kokolas "Hermes" hokejistiem, kuri revanšējās par dienu iepriekš piedzīvoto zaudējumu Somijas otrās spēcīgākās jeb "Mestis" līgas spēlē, liecina rīkotāju informācija.

Jelgavas komandu otrajā trešdaļā vadībā izvirzīja Kristers Brauns, savukārt mājiniekiem Āpo Ahola neizšķirtu atjaunoja piecas minūtes pirms pamatlaika beigām, realizējot skaitlisko pārsvaru. Savukārt pagarinājuma otrajā minūtē Oskari Kalajanniska guva laukuma saimniekiem uzvaras vārtus.

Jau vēstīts, ka abu komandu pirmajā spēlē piektdien "Zemgale/LLU" ar 4:3 uzvarēja pēcspēles metienos.

"Mestis" līgas pamatturnīrā "Zemgale/LLU" četros apļos paredzētas 52 spēles, pusi no tām aizvadot ledus hallē Jelgavā. Pēc 38 spēlēm "Zemgale/LLU" ar 32 punktiem turnīra tabulā pakāpās uz priekšpēdējo – 13. – vietu, ar vienu spēli rezervē apsteidzot tikpat punktus guvušos tuvākos konkurentus FPS.