Tampabejas «Lightning» gūst pirmo uzvaru Stenlija kausa izcīņas finālā, izlīdzina rezultātu sērijā

Trīs vārti četrās minūtēs pirmdien ļāva Tampabejas "Lightning" ar 3:2 pārspēt Dalasas "Stars" Stenlija kausa izcīņas fināla otrajā mačā, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir 1-1.

Tampabejas klubs visus trīs vārtus guva jau pirmajā periodā. Spēles 12. minūtē rezultātu vairākumā ar teicamu metienu vārtu augšējā stūrī atklāja Braidens Points. Pāris minūtes vēlāk ar 54 atstatumu vārtus guva gan Ondrejs Palats, gan Kevins Šatenkērks, panākot 3:0.

Otrās trešdaļas vidū "Stars" hokejists Džo Pavelskis atzīmējās ar vārtu guvumu, spēlējot skaitliskajā vairākumā. Savukārt trešā perioda ievadā Matiass Jonmarks rezultāta starpību sadeldēja līdz minimumam.

Spēles izskaņā "Lightning" vēlreiz pārspēja Dalasas vārtsargu, taču pēc video atkārtojumu noskatīšanās tiesneši fiksēja zonas pārkāpumu un vārtu guvumu anulēja.

Mača spilgtākie mirkļi

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Jau ziņots, ka pirmajā spēlē "Stars" ar 4:1 pieveica favorītu statusā esošos "Lightning".

Nākamā spēle abām komandām paredzēta trešdien.

Jau ziņots, ka Austrumu konferences finālā Tampabejas "Lightning" ar 4-2 pieveica Ņujorkas "Islanders", savukārt Dalasas "Stars" Ritumos ar 4-1 pārspēja Vegasas "Golden Knights".

Līdz šim abas komandas Stenlija kausu ieguvušas pa reizei. Dalasas komanda kāroto trofeju  virs galvām cēla 1999. gadā, savukārt  "Lightning" čempionu godā nokļuva 2005. gadā.

NHL finālsērija tiek aizvadīta Covid-19 drošos apstākļos Edmontonā.

Pandēmijas dēļ šogad NHL netika aizvadīta pilnvērtīga sezona. Pēc pārtraukuma spēles atsākās augustā Toronto un Edmontonā, kur 24 komandas piedalījās līdz šim nebijušā izslēgšanas turnīra formātā.