Stenlija kausa izcīņas finālā «Predators» panāk izlīdzinājumu sērijā 2-2

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālā intriga ir atjaunojusies – pirmdien Nešvilas “Predators” savu skatītāju priekšā ar 4:1 uzvarēja šobrīdējo Stenlija kausa īpašnieci Pitsburgas “Penguines” vienību, panākot sērijā 2-2, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā spēles trešdaļā abām komandām bija vārtu guvumi – “Penguins” labā izcēlās kanādiešu zvaigzne Sidnijs Krosbijs, bet “Predators” rindās Kalle Jēnkroks, bet spēles turpinājumā Stenlija kausa ieguvējiem vārtus gūt vairs neizdevās.

Savukārt “Predators” divi vārtu guvumi otrajā trešdaļā un vieni noslēdzošajā periodā – Frederika Gudro, Viktora Arvidsona un Filipa Fosberga veikums. Taču lielākais Nešvilas komandas varonis  bija vārtsargs Peka Rinne, kurš atvairīja 23 no 24 metieniem.

Nākamo finālsērijas spēli abas komandas aizvadīs 8. jūnijā Pitsburgā.