Starptautiskās hokeja federācijas prezidents Fāzels nesaskata sev konkurentus

Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels ir pārliecināts par atkārtotu ievēlēšanu amatā un iespējamus konkurentus viņš nesaskata, pirmdien vēstīja ziņu aģentūra TASS. IIHF prezidenta vēlēšanas notiks maijā Maskavā pasaules čempionāta norises laikā.

IIHF otrdien sāks pieņemt prezidenta amata kandidātu pieteikumus, kurus nacionālās federācijas varēs iesniegt līdz 15.aprīlim. Šveices Hokeja federācija jau ir sagtatavojusi Fāzela pieteikumu. Fāzels gan atturējās spriest, vai vēlēšanās būs vienīgais pretendents, jo kandidatūras varēs pieteikt vēl ilgu laiku.

Iepriekš uzskatīja, ka uz IIHF prezidenta posteni varētu pretendēt bijušais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vadītājs  Aleksandrs Medvedevs, taču Krievijas Hokeja federācija vēlāk informēja, ka savu kandidātu vēlēšanām neizvirzīs.

"Pašlaik, godīgi sakot, konkurentus neredzu. Pat neesmu dzirdējis, ka kāds grasītos piedalīties vēlēšanās," teica 66 gadus vecais Fāzels. Viņš gan uzsvēra, ka IIHF ir svarīgs komandas darbs un katrs var ierosināt savus priekšlikumus labākiem sasniegumiem.

Fāzels IIHF vada kopš 1994.gada un solīja, ka nākamais termiņš ievēlēšanas gadījumā būs viņam pēdējais.

Ne visai apmierināts Fāzels ir ar biļešu tirdzniecības rādītājiem uz šīgada pasaules čempionātu, kas no 6. līdz 22.maijam risināsies Sanktpēterburgā un Maskavā. Pēc čempionāta rīcības komitejā teiktā, kopš novembra, kad sākās tirdzniecība internetā, pārdots apmēram 40% biļešu. Fāzels cer, ka tirdzniecība Krievijā aktivizēsies, kad biļetes varēs iegādāties klātienē kasēs.

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti