Starptautiskā Hokeja federācija pandēmijas dēļ atceļ Kontinentālā kausa izcīņu

Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) pēc ekspertu ieteikuma atcēla Kontinentālā kausa izcīņu 2020./2021.gada sezonā, otrdien informēja IIHF. Kontinentālā kausa izcīņa ir turnīrs Eiropas klubiem, kas nepārstāv hokeja lielvalstis.

Kontinentālā kausa izcīņu bija paredzēts sākt oktobra vidū ar priekšsacīkšu grupu turnīriem Islandē un Bulgārijā, tomēr IIHF ekspertu grupa Covid-19 jautājumos pirmdien videokonferencē ieteica pilnīgi atteikties no turnīra rīkošanas. Sarežģījumus radīja Islandē noteiktie ceļošanas ierobežojumi, kā arī eksperti saskatīja, ka komandām un vietējiem organizatoriem varētu būt sarežģīti ievērot visas prasības Covid-19 izplatības ierobežošanai. 

IIHF prezidents Renē Fāzels paskaidroja, ka Kontinentālā kausa izcīņa dažādās fāzēs bija paredzēta sešās valstīs ar 20 klubu dalību, tādēļ pandēmijas apstākļos turnīra aizvadīšana nebūtu droša. 

Turnīra atcelšanas sportisko ietekmi izvērtēs IIHF sacensību un koordinācijas komiteja.

Pērnā Latvijas čempionāta regulārās sezonas uzvarētājai "Olimp" iesaistīšanās Kontinentālā kausa izcīņā bija paredzēta otrajā kārtā pret Baltkrievijas klubu Soļigorskas "Šahtjor" (Baltkrievija), Ļubljanas "Olimpija" no Slovēnijas, kā arī vienu priekšsacīkšu grupas uzvarētāju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti