«Zemgale/LBTU» hokejisti zaudē Kontinentālā kausa turnīra spēlē

Latvijas čempione Jelgavas "Zemgale"/LBTU sestdien Grenoblē cieta zaudējumu Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa trešās kārtas E grupas turnīra otrajā spēlē. Jelgavnieki ar 2:5 piekāpās Kārdifas "Devils" no Lielbritānijas.

Astotajā minūtē Kouls Senfords vairākumā izvirzīja vadībā "velnus", bet jau 29 sekundes vēlāk Artūrs Homjakovs pēc Rinalda Vutkeviča un Mārtiņa Karsuma piespēlēm panāca 1:1.

Britu klubs ar Džastina Krendela un vēl vieniem Senforda vairākumā gūtiem vārtiem līdz perioda beigām panāca 3:1, bet 28.minūtē pēc Markusa Krauforda "gola" - arī 4:1.

Pēc ceturtajiem zaudētajiem vārtiem Rihards Cimermanis, kurš atvairīja 18 no 22 metieniem, vietu vārtos deva Mariusam Bajarunam-Galejam, kurš tika galā ar 23 no 24 pretinieku metieniem.

42.minūtē jelgavniekiem vienus vārtus pēc Renarta Alkšņa piespēles atguva Gustavs Millers.

51.minūtē pēc Alkšņa un Karsuma pārkāpumiem lielo vairākumu izmantoja briti. Alksnis jau bija atgriezies laukumā, taču nepaspēja iesaistīties cīņā, Koulam Allijam no neliela attāluma raidot ripu vārtu labajā stūrī un panākot 5:2.

Jau ziņots, ka piektdien jelgavnieki ar 3:1 pieveica turnīra saimnieci Grenobles "Les Bruleurs De Loups", bet Astanas "Nomad" ar 5:4 (0:0, 3:2, 2:2) pārspēja "Devils".

Jelgavnieki svētdien plkst.16 sacensības beigs ar cīņu ar "Nomad".

Pa divām labākajām pusfinālu komandām iekļūst finālturnīrā, kas no 12. līdz 14.janvārim notiks vienas no finālturnīra dalībnieču mājvietām.

Vienlaicīgi F grupā Itālijas pilsētā Kortīnā d'Ampeco cīnās mājiniece "Cortina", Herningas "Blue Fox", Katovices GKS un Budapeštas "Ferencvaros".

Savā laukumā notikušajā otrās kārtas turnīrā Jelgavas komanda izcīnīja pirmo vietu, pārspējot "Celje", Brašovas "Corona" un Lježas "Bulldogs" hokejistus.

Pagājušajā sezonā kausu ieguva Slovākijas vienība "Nitra", kļūstot par piekto Slovākijas klubu, kas uzvarējis Kontinentālajā kausā.

Latvijas čempionvienība "Zemgale"/LLU tika līdz sacensību trešajai kārtai.