Sanhosē «Sharks» bez Balcera zaudē NHL spēlē

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Sanhosē "Sharks" trešdien ar 4:5 zaudēja Vegasas "Golden Knights", liecina NHL informācija. Sanhosē komanda šo spēli aizvadīja bez Rūdolfa Balcera, kurš iepriekšējā mača guva savainojumu.

Balcers iepriekš izlaida divas spēles, kam sekoja atgriešanās pirms divām dienām. Taču jau pirmajā spēlē viņš guva jaunu savainojumu, kas atkal latvietim liedz palīdzēt komandai. Šī trauma nav saistīta ar tikko izdziedēto. Paredzams, ka savainojums nav nopietns un drīzumā Balcers būs atpakaļ ierindā.

Spēles otrajam periodam noslēdzoties, "Sharks" bija vadībā ar 3:1, tomēr astoņās minūtēs laukuma saimnieki guva četrus vārtus pēc kārtas, kas viņiem ļāva gūt panākumu.

Sanhosē komandai šis bija otrais zaudējums pret "Golden Knights" pēdējo trīs dienu laikā.

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 25 punktiem 27 spēlēs ir septītie NHL Rietumu divīzijā, kamēr "Golden Knigts" ar 41 punktu ir līdere.

Piektdien "Sharks" uzņems Sentluisas "Blues".