Sāk pārdot pasaules čempionāta hokejā dienas biļešu komplektus

Otrdien sākusies dienas biļešu komplektu tirdzniecība uz pasaules hokeja čempionāta spēlēm, kas nākamgad risināsies Šveicē, informē čempionāta orgkomiteja.

Latvijas izlase spēles aizvadīs Cīrihē “Hallenstadion” arēnā. Biļetes iespējams iegādāties trijās kategorijās, un līdz ar to ir arī atšķirīga biļešu cena. Dārgākais biļešu komplekts ir uz 19. maija spēlēm, kad vienā dienā ar Latvijas un Krievijas spēli tiek tirgotas biļetes vēl uz diviem mačiem – Norvēģija–Somija un ASV–Šveice. Šim datumam tirdzniecībā pieejami gan tikai pirmās un otrās kategorijas biļešu komplekti, un cena ir, sākot no 250,90 Šveices frankiem.

Savukārt lētākais biļešu komplekts ir uz 12. maija spēlēm, kad bez Latvijas–Itālijas spēles klāt nāk arī Norvēģijas–Kazahstānas mačs. Šajā gadījumā trešās kategorijas biļetes maksā 70,80 Šveices frankus, otrās kategorijas – 90,90 Šveices frankus, bet pirmās – 140,90 frankus.

Daži Latvijas hokeja līdzjutēji jau ir iegādājušies dienas pakas, baidoties, ka tajās dienās, kad spēlēs arī Šveices izlase, brīvajā tirdzniecībā nonākušās atsevišķu spēļu biļetes, līdzīgi kā tas bija šogad Slovākijā, varētu arī nenonākt. Pircēji jau ir sapratuši, ka klāt biļešu cenai jāpierēķina arī sūtīšanas izmaksas. Tā, piemēram, 17. maija komplekts, kas maksā 180,90 frankus, gala rezultātā izmaksā 187 eiro.

Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, nākamais čempionāts solās būt dārgāks.

Latvijas hokeja valstsvienība spēles aizvadīs Cīrihē, čempionāts sāksies 8. maijā. Latvijas izlasei pretim stāsies Norvēģijas, Kazahstānas, Itālijas, Somijas, ASV, Šveices un Krievijas valstsvienības.

2019. gadā Boba Hārtlija vadītā izlase čempionātu noslēdza desmitajā vietā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti