Rīgas «Dinamo» savu fanu priekšā atgriežas ar zaudējumu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 8 mēnešiem.

Pirmajā mājas spēlē pēc garas izbraukuma sērijas Rīgas "Dinamo" ceturtdien ar 1:4 zaudēja Podoļskas "Vitjaz" Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), informēja organizatori. Vienīgos vārtus mājiniekiem guva Tims Sestito.

Krievijas klubs otrajā trešdaļā iemeta trīs vārtus un panāca 3:1, bet pēc pārtraukuma nostiprināja pārsvaru ar vēl vieniem vārtiem. Par labāko mājinieku sastāvā nosauca Sestito.

"Dinamo" izveidoja vairāk bīstamu situāciju pie pretinieku vārtiem pirmajā periodā, tomēr viesi pamazām spēku samēru līdzsvaroja un radīja sev dažas iespējas pretuzbrukumos. Rezultātu "Vitjaz" atklāja otrās trešdaļas sākumā, realizējot skaitlisko pārsvaru, kad piespēli gar vārtu priekšu noslēdza Aleksejs Makejevs.

Viesu izredzes nostiprināt pārsvaru izdzēsa Dmitrijs Ciganovs, kurš par apzinātu sitienu ar nūju pa seju Villem Leino nopelnīja piecu minūšu sodu, kā arī noraidījumu līdz mača beigām. Lielo skaitlisko vairākumu mājinieki pārvērta vienā vārtu guvumā, kad Sestito vārtu priekšā pielaboja ripas lidojumu pēc Tomāša Kundrāteka metiena no zilās līnijas.

Līdz otrās trešdaļas vidum viesi ieguva divu vārtu pārsvaru. Vispirms ātrā uzbrukumā Ņikita Viglazovs pirmais paspēja pie mājinieku vārtsarga Jakuba Sedlāčeka nepiespiestas ripas, bet Maksims Afinogenovs bija pārāks cīņā vārtu priekšā un realizēja skaitlisko pārsvaru.

No ceturto vārtu zaudējuma rīdziniekus pēdējā perioda sākumā izglāba vārtu pārliktnis, bet trešdaļas vidū mājinieki iekrita uz pretuzbrukumu un Olli Palola ceturto reizi pārspēja Sedlāčeku.

"Dinamo" maču aizvadīja bez aizsarga Gunta Galviņa, kurš izcieta vienas spēles diskvalifikāciju par pārkāpumu iepriekšējā mačā.

Nākamo spēli "Dinamo" aizvadīs pirmdien Bratislavā pret "Slovan", bet "Arēnā Rīga" atgriezīsies 23.septembrī pret Zagrebas "Medveščak".