Rīgas «Dinamo» pirms došanās uz Šveici cieš zaudējumu Habarovskā

Rīgas “Dinamo” ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē izbraukumā ar 1:3 piekāpās Habarovskas “Amur”, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu jau sestajā minūtē atklāja Tomāšs Zahorna, izvirzot “Amur” vadībā. Lai izlīdzinātu spēles rezultātu, rīdziniekiem bija nepieciešams ilgs laiks, taču otrās trešdaļas vidū tas izdevās – vārtu guvums Aleksandra Jerofejeva rēķinā!

Taču rīdzinieku cerības uz punktu gūšanu un izkārpīšanos no Rietumu konferences pastarīšu vietas pagaisa pamatlaika beigās, kad noraidījumu par klupināšanu nopelnīja Gints Meija, un Aleksandrs Gorškovs izmantoja vairākumu, raidot ripu Jāņa Kalniņa sargātajos vārtos.

Nepilnas divas minūtes pirms spēles beigām treneru korpuss nolēma Kalniņu mainīt pret sesto laukuma spēlētāju, taču šoreiz risks neattaisnojās - Aleksandrs Frolovs raidīja ripu tukšos vārtos.

Šobrīd Rīgas “Dinamo” ar 38 punktiem, kas gūti 44 spēlēs, ierindojas KHL Rietumu konferences 13. jeb pēdējā vietā.

Ar šo spēli “Dinamo” arī noslēdz kalendāro gadu KHL, jo nākamās spēles komanda aizvadīs Šveicē, piedaloties Špenglera kausa izcīņā.

Nākamo spēli KHL “Dinamo” aizvadīs vien 4. janvārī, kad uzņems Ņižņekamskas “Ņeftehimik” vienību.