Rīgas «Dinamo» pastarīšu cīņā uzvar Minskas «Dinamo»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” piektdien viesos ar 2:1 uzvarēja Minskas “Dinamo”, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu gan atklāja mājinieki, kad sestajā minūtē Jevgenijs Koviršins guva vārtus. Rīdzinieki nepalika atbildi parādā – Lauris Dārziņš jau pēc dažām minūtēm panāca neizšķirtu, un pēc pirmās trešdaļas komandas pārtraukumā devās ar neizšķirtu 1:1.

Otrās trešdaļas pašā noslēgumā Daniels Bērziņš izvirzīja rīdziniekus vadībā. Cīņa turpinājās, un vairākās epizodēs rīdziniekus no vārtu zaudējuma glāba Aleksandrs Salāks. Nepilnas četras minūtes pirms pamatlaika beigām rīdzinieki palika mazākumā, savukārt minskieši savu vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, cenšoties izraut neizšķirtu, tomēr Rīgas "Dinamo" spēja turēties pretim spiedienam.

Rīgas "Dinamo" šobrīd ar 16 punktiem, kas sakrāti 21 spēlē, ir pakāpies uz priekšpēdējo vietu, apsteidzot tieši Minskas "Dinamo", kas sakrājuši tikpat punktu, bet 20 spēlēs. Taču rīdziniekiem ir vairāk uzvaru pamatlaikā, tādēļ vismaz pagaidām viņi nav vairs pēdējie KHL.

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs svētdien, kad viesosies pie Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētās Maskavas “Spartak” vienības.