Rīgas «Dinamo» atsakās no astoņiem uz pārbaudes laiku piesaistītiem hokejistiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 10 mēnešiem.

Rīgas "Dinamo" treneri pēc treniņnometnē Valmierā sestdien notikušās komandas savstarpējās treniņspēles nolēma šķirties no astoņiem spēlētājiem, kas bija piesaistīti uz pārbaudes laiku, informēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs. Komandu pametīs divi aizsargi un seši uzbrucēji.

"Dinamo" pametīs aizsargi Māris Jass un Krišs Lipsbergs, kā arī uzbrucēji Lauris Bajarūns, Roberts Jekimovs, Georgijs Gromovs, Ralfs Rinke, Sandis Zolmanis un Arturs Krūmiņš. Treniņnometni Valmierā pirmdien sāka 33 hokejisti, no kuriem 16 bija ar pārbaudes laika līgumiem, tādēļ jau iepriekš bija zināms, ka gaidāma sastāva sijāšana

Savstarpējā treniņspēlē, kurā risinājās divi periodi pa 20 minūtēm, ar 5:4 pēcspēles metienos uzvarēja Baltā komanda. Katrā komandā bija pa trim maiņām, Jakubs Sedlāčeks sargāja Baltās komandas vārtus, bet Joakims Eriksons - Sarkanās komandas vārtus. Pirmajā trešdaļā vadībā ar 3:1 izvirzījās Sarkanā komanda, bet otrajā periodā Baltā komanda panāca izlīdzinājumu 4:4. Papildlaikā vārti netika gūti, savukārt pēcspēles metienos pārāka bija Baltā komanda.

Treniņnometnē "Dinamo" aizvadīja intensīvus treniņus divreiz dienā, gatavojoties gan uz ledus un svaru zālē, gan sporta zālē un stadionā. Piektdien, 24. jūlijā, "Dinamo" Valmieras ledus hallē aizvadīs pirmo pirmssezonas pārbaudes spēli pret Toljati "Lada".

Treniņnometnes pirmajā nedēļā "Dinamo" treniņometnē darbojās arī divi HK "Rīga" hokejisti – vārtsargs Salvis Balandīns un aizsargs Kristaps Zīle. Viņi abi atgriezīsies HK "Rīga" sastāvā, bet uz Valmieru no jauniešu komandas dosies vārtsargs Mareks Mitens.