«Olimp/Venta 2002» hokejisti ar zaudējumu sāk Kontinentālā kausa trešo grupu kārtu

Latvijas čempionvienība "Olimp/Venta 2002" piektdien Dānijā ar 1:3 zaudēja Baltkrievijas klubam "Gomeļ" pirmajā spēlē Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa trešajā grupu kārtā, liecina organizatoru informācija.

Vienīgos vārtus Latvijas komandā guva Miķelis Rēdlihs, otrās trešdaļas vidū samazinot rezultāta starpību līdz 1:2.

"Gomeļ" līdz pirmās trešdaļas vidum ieguva divu vārtu pārsvaru un trešā perioda sākumā panāca 3:1.

Grupas kārtas turpinājumā "Olimp/Venta 2002" sestdien tiksies ar Lielbritānijas komandu Šefīldas "Steelers", bet svētdien pēdējo spēli aizvadīs pret mājiniekiem Olborgas "Pirates". Grupas divas spēcīgākās komandas kvalificēsies finālturnīram, kas paredzēts janvāra sākumā.

"Olimp/Venta 2002" turnīru sāka otrajā grupu kārtā, kur oktobrī uzvarēja četru komandu turnīrā un tika tālāk.