«Olimp/Venta 2002» hokejisti piedzīvo otro zaudējumu Kontinentālā kausa trešās kārtas turnīrā

Latvijas čempione "Olimp"/"Venta 2002" sestdien piedzīvoja otro zaudējumu Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa trešās kārtas turnīrā.

"Olimp"/"Venta 2002" Olborgā notiekošā turnīra otrajā spēlē ar 2:3 (0:1, 0:1, 2:1) piekāpās Lielbritānijas klubam Šefīldas "Steelers".

Jau trešajā minūtē Alekss Greiems izvirzīja vadībā britu klubu - 1:0.

Periodā divreiz rīdzinieki neprata izmantot vairākumu.

32.minūtē Matiass Sointu panāca jau 2:0.

Sandis Mežaraups 43.minūtē pēc Miķeļa Rēdliha un Alekseja Širokova piespēlēm rezultāta starpību samazināja, bet 55.minūtē vairākumā britiem divu vārtu pārsvaru atgrieza Džonatans Filipss - 3:1.

81 sekundi pirms mača beigām vienus vārtus pēc Alekseja Popova un Širokova piespēlēm izdevās atgūt Rēdliham, taču spēli glābt neizdevās.

Rīdzinieki saglabā vairs tikai teorētiskas izredzes kvalificēties finālturnīram.

Jau ziņots, ka pirmajā cīņā piektdien "Olimp"/"Venta 2002" ar 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) piekāpās Baltkrievijas klubam "Gomeļ".

F grupā "Steelers" ir seši punkti divās cīņās, trīs punkti vienā spēlē ir "Gomeļ", bet bez punktiem vienā mačā ir Olborgas "Pirates" un divos - "Olimp"/"Venta 2002".

Svētdien Latvijas čempioni spēkosies ar Olborgas "Pirates".

"Olimp"/"Venta 2002" otro kārtu pārvarēja, uzvarot grupā, kurā bija arī Ungārijas, Igaunijas un Ukrainas komandas.

Trešajā posmā astoņas komandas sadalītas divās apakšgrupās, pa divām labākajām iekļūstot finālčetrinieka turnīrā. Turnīra uzvarētāja iegūs tiesības 2022./2023.gada sezonā spēlēt IIHF Čempionu līgā.

Iepriekšējā sezonā IIHF Kontinentālais kauss netika aizvadīts.