Ņujorkas «Rangers» pirmo reizi 20 gados iekļūst NHL Stenlija kausa finālā

Uzvara sērijas sestajā spēlē 1:0 pār Monreālas "Canadiens" ceturtdien ļāva Ņujorkas "Rangers" pirmo reizi pēdējos 20 gados iekļūt Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālā. Otrs finālists varētu kļūt zināms piektdien Čikāgas "Blackhawks" un Losandželosas "Kings" cīņā.

"Rangers" uzvaru ar vienīgajiem vārtiem spēlē nodrošināja Dominiks Mūrs, kurš precīzi meta otrās trešdaļas priekšpēdējā minūtē, bet vārtos Ņujorkas klubam nepārspēts palika Henriks Lundkvists, kurš atvairīja 18 metienus.

Austrumu konferences finālsērija cīņā līdz četrām uzvarām noslēdzās ar 4:2. Līdz šim pēdējoreiz "Rangers" Stenlija kausa finālā spēlēja 1994.gadā, kad arī izcīnīja trofeju.

Rietumu konferences finālā Losandželosas "Kings" pirms piektdien mājās paredzētās sestās spēles sērijā pret Stenlija kausa pašreizējiem īpašniekiem ir vadībā ar 3:2. Pirmā spēle Stenlija kausa finālā būs trešdien.