Minska noraida iespēju, ka 2021. gada hokeja čempionātu varētu pārcelt

Iespēju, ka 2020. gada pasaules čempionāts hokejā varētu tikt pārcelts uz 2021. gadu un tas notiktu Šveicē, jau noraidīja Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretārs Viesturs Koziols, norādot, ka darbs turpinās. Pirmdien šādu iespējamību noraidīja arī Minska.

Pasaules čempionāts hokejā notiks Baltkrievijā un Latvijā, kā plānots, 2021. gadā, termiņu pārbīdīšana netiek apspriesta, ziņo “allhockey.ru”, atsaucoties uz Baltkrievijas Hokeja federācijas preses dienestu.

Preses dienests norādījis, ka baltkrievu puse regulāri kontaktējas ar Starptautisko Hokeja federāciju (IIHF), un lēmumu par iespēju, ka čempionāts tomēr varētu tikt pārcelts, var pieņemt tikai IIHF ikgadējā kongresā, kura datums vēl nav zināms.

Jau ziņots, ka 21. martā tika paziņots, ka pasaules čempionāts hokejā, kuram bija jānotiek maijā divās Šveices pilsētās Cīrihē un Lozannā, tiek atcelts, taču tā oficiālais statuss, iekams nav sakārtotas visas lietas ar apdrošinātājiem, ir “pārcelts uz nezināmu laiku”, atstājot iespēju, ka tas varētu notikt nākamgad, atbīdot Rīgu un Minsku, kā arī nākamās valstis, kas jau ieguvušas tiesības organizēt čempionātu, par vienu gadu.

Nākamgad čempionāts paredzēts Minskā un Rīgā, 2022. gadā Somijās pilsētās Helsinkos un Tamperē, 2023. gadā Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā, 2024. gadā Čehijā – Prāgā un Ostrovā, bet 2025. gadā Zviedrijā un Dānijā.
 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti