Miķelis Rēdlihs: Trilleris ar veiksmīgām beigām

Latvijas hokeja izlase otrdienas vakarā Minskā ar 5:4 uzveica Kazahstānas valstsvienību pasaules čempionāta spēlē un ar trijās cīņās gūto otro uzvaru uzlaboja izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā.

lsm.lv speciālkorespondents Mārtiņš Kļavenieks no Minskas pavēstīja, ka, iespējams, Latvijas hokejisti tomēr mazliet nenovērtēja Kazahstānas izlasi, kas iepriekšēājs divās spēlēs bija guvusi tikai divus vārtus. treneru uzdevums bija spēlēt agresīvi, taču pirmajā trešdaļā tas nepavisam neizdevās. Traucēja arī noraidījumi un mazliet diskutabla bijusi arī tiesnešu darbība.

Divus vārtus Latvijai guva aizsargs Artūrs Kulda, bet pa vienai ripai Kazahstānas vārtos raidīja Miks Indrašis, Miķelis Rēdlihs un Juris Štāls. Otrajā trešdaļā Latvijas valstsvienība sasniedza 4:2 pārsvaru, tomēr līdz pārtraukumam rezultāts kļuva neizšķirts. Uzvaras vārtus pēdējā trešdaļā guva Štāls, kurš uz laukuma atgriezās pēc spēlē ar Somiju gūtajiem savainojumiem, bet par labāko mūsējo sastāvā nosauca aizsargu Georgiju Pujacu.

„Trilleris ar veiksmīgām beigām,” tā spēli raksturoja Miķelis Rēdlihs, piebilstot, ka spēles pirmā trešdaļa bijusi sliktākā no līdzšinējām čempionātā, taču izdevies savākties uz veiksmīgi nospēlēt līdz galam - tā bijusi īsta komandas uzvara.

Miķelis Rēdlihs par spēli
00:00 / 00:35
Lejuplādēt

B grupā vadībā astoņu komandu konkurencē ar deviņiem punktiem ir Krievija, bet līderei seko Latvija, ASV un Baltkrievija, kas iekrājušas pa sešiem punktiem.

Nākošā spēle Latvijas izlasei notiks ceturtdien ar ASV komandu.