Merzļikins neiesaistās «Blue Jackets» sezonas pirmajā uzvarā

Latviešu hokeja vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās Hokeja līgas (NHL) vienība Kolumbusas „Blue Jackets” pirmdien ar 3:2 pieveica Detroitas „Red Wings”, tiekot pie pirmā panākuma šosezon, vēsta NHL. Merzļikins šoreiz palika uz rezervistu soliņa.

(papildināts ar "Sabres" un "Sharks" spēļu rezultātiem)

„Blue Jackets” vārtus šajā spēlē sargāja Jūnass Korpisalo, kurš atvairīja 35 no 37 metieniem jeb 94,6%.

Kolumbusas vienība kopumā veica vien 29 metienu, taču trīs no tiem bija precīzi.

Pirmajā periodā vadībā izvirzījās „Red Wings”, bet otrās trešdaļas izskaņā „Blue Jackets” rezultātu izlīdzināja. Trešajā periodā ar nepilnas pusotras minūtes atstatumu Kolumbusa guva vēl divus vārtus. Spēlēs pēdējā minūtē „Red Wings” vienus vārtus atguva, bet ar to uzvarai nepietika.

Šī bija pirmā „Blue Jackets” uzvara pirmajās trīs sezonas spēlēs.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Merzļikins komandas vārtus sargāja iepriekšējā mačā, vienībai ar 2:5 zaudējot Nešvilas „Predators”.

Kolumbusas „Blue Jackets” un Detroitas „Red Wings” atkārtoti spēkosies otrdien.

Citā spēlē Bufalo „Sabres” bez traumētā Zemgus Girgensona ar 5:1 sagrāva Filadelfijas „Flyers”.

Savukārt Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē „Sharks”  ar 4:5 mača izskaņā piekāpās Sentluisas „Blues”. Balcers savu sezonas debiju vēl nepiedzīvoja.

Katrai komandai šajā NHL sezonā paredzētas 56 regulārās sezonas spēles ierasto 82 vietā.