Merzļikins mača galotnē ielaiž divas ripas, «Blue Jackets» zaudē; «Penguins» uzvar

Latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" ceturtdien ar 2:3 piekāpās spēcīgajai Tampabejas "Lightning" komandai. Tikmēr citā spēlē Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins" ar 4:1 uzvarēja Bostonas "Bruins", vēsta Nacionālā Hokeja līga (NHL).

Kolumbusas vārtus zaudējumā sargāja Merzļikins, kurš atvairīja 31 no 34 metieniem, jeb 91,2%.

Pirmā perioda beigās "Lightning" hokejisti pirmo reizi pārspēja Merzļikinu, atklājot spēles rezultātu. Otrās trešdaļas vidū "Blue Jackets" atgrieza līdzsvaru uz tablo, bet trešā perioda vidū viņi izvirzījās vadībā. Tomēr prieki nebija ilgi, jo četras minūtes vēlāk Tampabejas komanda spēli izlīdzināja, bet vēl pēc minūtes un piecām sekundēm izvirzījās vadībā. Atlikušajā laikā vārti vairs netika gūti.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Tampabejas "Lightning" spēles epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr citā spēlē "Penguins" panākumu guva bez traumētā Bļugera ierindā. Jau ziņots, ka latvietis guvis ķermeņa augšdaļās savainojumu, kas ilgstoši liks izlaist spēles. Tomēr Bļugers jau manīts komandas treniņos, kur pagaidām slido ar īpaši marķētu bezkontakta kreklu, lai komandas biedri zinātu, ka pret viņu jāizturas saudzīgi.

Pitsburgas komandai šī bija piektā uzvara pēc kārtas.

Pitsburgas "Penguins" un Bostonas "Bruins" spēles momenti

Sezonas kopvērtējumā "Pingvīni" ar 50 punktiem 37 spēlēs ir otrajā vietā NHL Austrumu divīzijā. Tāda pat bilance ir arī trešajā vietā esošajai Ņujorkas "Islanders", kamēr līderi Vašingtonas "Capitals" 50 punktus sakrājuši 36 spēlēs. Savukārt "Blue Jackets" ar 36 punktiem 38 spēlēs ir sestie NHL Centrālajā divīzijā.

Pitsburgas un Bostonas komandas atkātoti tiksies sestdienas agrajā spēlē, kas sāksies pulksten 20.00 pēc Latvijas laika. Savukārt vēlāk sestdien "Blue Jackets" viesosies pie Floridas "Panthers".