Locāns un Galoha sekmē HK «Rīga» otro uzvaru šosezon MHL

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) čempionāta spēlē HK "Rīga" trešdien Piņķos ar rezultātu 5:2 uzveica Habarovskas "Amurskie Tigri", izcīnot šosezon otro uzvaru četrās spēlēs, liecina rīkotāju informācija.

HK "Rīga" labā pa diviem vārtiem guva Roberts Locāns un Kirils Galoha, bet vienu reizi precīzs bija Frenks Razgals. Galoha atdeva arī divas rezultatīvas piespēles, bet par mača labāko spēlētāju rīdzinieku rindās atzina Locānu.

Pirmajā periodā abas komandas vairākkārt spēlēja nevienādos sastāvos, taču skaitlisko vairākumu nevienai no vienībām neizdevās izmantot.

Rīdziniekus otrā perioda pirmajā minūtē vadībā izvirzīja Locāns, kurš šosezon spēlējis septiņos mačos Rīgas "Dinamo" sastāvā. Divas minūtes vēlāk HK "Rīga" vēlreiz izmantoja skaitliskā vairākuma pārsvaru, kad vārtus guva Galoha.

Otrā perioda turpinājumā Galoha panāca 3:0 par labu rīdziniekiem, taču šāds rezultāts uz tablo bija tikai 10 sekundes, jo ātri ar precīzu metienu atbildēja Jevgēņijs Kapunovs.

Trešajā trešdaļā HK "Rīga" divas reizes guva vārtus skaitliskajā vairākumā, kad pa reizei izcēlās Locāns un Razgals. Savukārt perioda vidū viesu komandas labā vārtus skaitliskajā vairākumā guva latviešu izcelsmes hokejists Zigurds Podziņš

Rīdzinieki izcīnīja šosezon otro uzvaru četros mačos. Nākamo spēli HK "Rīga" aizvadīs izbraukumā pret "Ruskie Vitjazi".

Jau ziņots, ka HK "Rīga" pirmdien savā laukumā ar rezultātu 4:1 uzveica Južnosahaļinskas "Sahalinskije Akuli".